O nás - Clara Black (Azzie)

4. března 2013 v 17:57 | Clara Black (Azzie) |  Autoři
Když už navštívíte tenhle blog, možná vás napadne, kdo vlastně jsem?

Říkám si Clara Black, anebo taky Azzie (zkratka z Azreel).
Moje skutečné jméno Klára - víc se mi líbí Clara proto Clara Black.

Kdo vlastně jsem? Jsem (ne)normální téměř devatenáctiletá lidská bytost, která tráví nepřirozené množství času čtením, psaním a kreslením. Okolí mě většinou vnímalo jako osobu ''divnou'' a nezapadající do kolektivu, anebo mě vůbec nikdy neviděli. Na základce jsem velice často bývala terčem posměchu, protože jsem velice snadná ''kořist''. Po většinu času se totiž nedokážu bránit, ale jinak když mě někdo naštve, tak jsem skutečně zlá. Jsem nedůvěřivá, introvertní a tak trošku choletička.

Co je dobré o mě vědět? Jsem obrovskou milovnicí zvířat! Už od malička jsem milovala všechna možná zvířátka - od koček, psů, králíků, ptáčků - až přes žáby a podobně. Časem se mi podařilo odchovat tři nalezené kocourky, jednomu jsme našli s našimi domov a pak ještě jedné kočičce, která byla březí. Moc jsem si ji chtěla nechat - ale koťátka bychom už mít se dvěma kocoury nemohli. Časem se u nás objevil ještě jeden kocourek, který utekl z útulku. Podle všeho mu předchozí páníček ubližoval - i toho jsem k nám přivítala a milovala ho.
Vyrůstala jsem společně s kočkami a ještě pejskem, zvířata byla odjakživa moji přátelé. Minulý rok jsem dokonce narazila na krabici se dvěma pohozenými koťátky, samozřejmě jsem je nemohla nechat být... Říkejte mi crazy-cat-lady, nebo klidně i crazy-dog-lady. Miluju zvířata ♥
Narodila jsem se ve znamení blíženců, což je v mém případě neskutečně výstižné znamení. Sama o sobě jsem celkem rozpolcená a tak mi to vyhovuje.

Zvláštnosti - trpím několika fobiemi: nyktofobií (strach ze tmy), fungofobií (strach z hub, nesmějte se!), sociofobií a ze všeho nejvíc akustofobií (strach z náhlých hlasitých zvuků). Hub jsem se jako malá hrozně štítila, ale časem se mi o nich začaly zdát noční můry. Jakože vážně - houby mě mučily a podobně. Od té doby se jich ''bojím''. Brrr.
Co se akustofobie týče, tou jsem trpěla snad od malička. Netuším, kde se to vzalo - ale prostě jí mám. Nejhorší je to při bouřkách, bohužel. Nyktofobie se u mě vyvynula v době, kdy jsem jako menší trpěla nočními můrami (opravdu ošklivými na dítě) a nějak jsem se jí... no, nezbavila. Co se té poslední týče, vždycky jsem byla zahlušená a nespolečenská, ale později jsem se začala lidí bát. Skutečně bát. A vlastně se není čemu divit, když mě valná většina z nich jen ponižovala, anebo nenáviděla. V lepším případě netušili, že existuju.


Kontakt?
Kdybyste měli zájem se mě na něco zeptat nebo jen tak pokecat...
tak tedy mě seženete:

Facebook: Clara Enit Vávrová
Mail: clarushkablack@seznam.cz
Skype: laraewell(Pokud si mě ale přidáte třeba na skype nebo facebook, musíte mi napsat,
že jste ten kontakt našli na blogu, jinak si vás nepřidám)
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 opravíř :D opravíř :D | 7. dubna 2013 v 14:13 | Reagovat

Metal se píše Metal ne methal :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama