Slibovaný DÁREK pro Clarush :)

22. června 2013 v 17:13 | Nogard |  Jednodílné
Áhojčauahoj, tady Nogard, a mám tu slibovaný DÁREK pro Clarush. :) Snad se bude líbit, vymýšlel jsem dlouho, co ti dát, pak mě napadlo, že máš ráda horory, tak jsem se jeden pokusil napsat. :D Na tebe to nemá, ale dělal jsem to se snahou. :) Snad se bude líbit, tady je:

Byl jednou jeden kluk, jmenoval se Hugo. Chodil do páté třídy, ale vypadal na sedmáka. Byl poměrně vysoký, nebyl to krasavec, ale ani to nebyl zrovna člověk, co by bez pytle na hlavě nemohl vylézt z domu. Jedna věc na něm byla ale zvláštní. Ničeho se nebál. Naprosto ničeho. Kamarádi se ho často snažili nějak vystrašit, ale nikdy se jim to nepodařilo. Jednou takhle šel ze školy domů, když v tom na zemi našel nakreslenou šipku. Vypadalo to, jako kdyby byla nakreslená krví. Hugo si myslel, že ho kamarádi jen straší. Ale ze zvědavosti se vydal za šipkou. Mířila na cestičku za křovím, která vedla do parku. Šel tedy po cestě, když dorazil k prvnímu stromu. Byl na něm hřebíkem připevněný 'zkrvavený' papír, na němž bylo napsáno: "Sleduju každý tvůj krok, následuj značky, jinak tě postihne strašlivý osud!!!" Hugo si pořád myslel, že to je od jeho kamarádů. Zasmál se tedy, a vesele vykročil dál. Všiml si ale, že se okolo něj shromažďuje až moc havranů. Ignoroval to, a šel. Pořád se držel cesty, až došel ke vstupu do metra. Na zábradlí se seskupila veliká skupina havranů. Bylo jich tam tolik, že se to zábradlí začalo prohýbat. Pochopil, že y měl jít dolů k metru. Když sestupoval po schodech, zazvonil mu telefon, ale když s ním začal něco dělat, objevila se jen černá obrazovka. V tom se tam objevila fotografie jeho rodiny, potom jeho pes, a pak zpráva: tihle budou mrtví, a ty taky, jestli neprojdeš po kolejišti. Hugo už byl poněkud znepokojený, takhle daleko jeho kamarádi ještě nezašli, ale nedal na sobě nic znát, a šel podle instrukcí do kolejiště. Šel po postranní cestičce pro údržbáře. Šel už dost dlouho, když v tom se ve zdi před ním vynořily dveře. Došel k nim, a když viděl krvavou značku na nich, Poznal, že má vejít. Když vešel dovnitř, uviděl tam svého psa Bucka, jak visel za ocas a kapala z něj krev. Po celém těle byly vidět stopy po klování. Všude v místnosti byli havrani. Hugo byl zděšen pohledem na svého přítele. V tom se před ním objevila postava zahalená v černé kápi, které byl vidět akorát obrovský zobák. Rozevřela ten zobák, a vydala hrozivý skřek, ze kterého běhal mráz po zádech. Skočila po Hugovi a svalila ho na zem. Zobákem ho klovla ošklivě do tváře, a Hugo zařval bolestí. Jak zakřičel, překvapil tím to cosi, a v tu chvíli to ze sebe Hugo rychle shodil, a vyběhl ze dveří. Vběhl do kolejiště a utíkal, jak jen mu nohy stačily. Za sebou slyšel to skřehotání, a taky šustění křídel havranů. Ta věc ho určitě sledovala, a ptáci byli s tím. Ještě zrychlil, když v tom zaslechl ještě další zvuky, krom toho skřehotání. Nevěděl co to je, až dokud nebylo pozdě. Zpoza zatáčky se vynořil vlak, Hugo neměl šanci stihnout utéct z kolejiště.


Á konec… :D Mno nic moc, já vím. Ale snad se líbilo, ačkoliv je to kratši, než jsem si myslel že to bude… No nic, snad se ti to, Klári, líbilo :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Clarush* Clarush* | Web | 22. června 2013 v 17:19 | Reagovat

No to je supéééér. :3 Moc děkuju :3 :D

2 Nogard Nogard | Web | 22. června 2013 v 17:26 | Reagovat

[1]: Nemáš zač, je to jen taková hloupost :D neumím psát horory... :D

3 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | 22. června 2013 v 20:53 | Reagovat

Je to krásné...! Fakt dobrá práce...! Někdy méně je více, na to nezapomínej...! :D
A omlouvám se, že tak často neobíhám, nějak nestíhám...

4 Clarush* Clarush* | Web | 23. června 2013 v 10:23 | Reagovat

[3]: To vůbec nevadí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama