Krev a prach /3

19. října 2013 v 12:59 | Clara Black |  Prolitá krev

Kevin s Ellie si vyměnili pohledy, ve kterých se pomalu rýsoval strach. Ozvalo se další zavrzání a v podlaze se otevřel poklop. Ellie sebou cukla. Z poklopu se vynořila ruka a s tichým bouchnutím dopadla dlaní na podlahu. Prosím, ať je to celá ruka a tohle jsou jen kulisy pro nějakej horor, pomyslela si zoufale Ellie.
Z poklopu se vynořila celá postava. Kevin tiše vydechl, jako by se snažil, aby nebyl jeho dech slyšet, Ellie mlčky seděla na houpacím křesle a třeštila oči na stvoření, které vylezlo z poklopu.
Dlouhé tmavé vlasy, které vypadaly, jako by byly něčím slepené, které zakrývaly tvář neznémého stvoření. Ruce i nohy špinavé od jakési tmavé barvy - a potrhané oblečení. Pomalu se to zvedlo a narovnalo to hlavu. Poté si to odhrnulo vlasy z obličeje. Ellie zalapala po dechu.
''Mus... ít...e... pry...č.'' Špitlo to stvoření, které Ellie tak vyděsilo. Byla to dívka. Dívka, která zjevně zažila něco moc nepěkného, soudě podle toho, jak vypadala. Kevin se zhluboka nadechl a podíval se na Ellie.
''Kdo jsi..?'' Zeptal se Kevin opatrně. Neznámá dívka po něm hodila zvláštní pohled. Hlavu nakronila na stranu a vydala jakýsi chraplavý zvuk, který Kevin nepoznával.
''Mus...et... pry...č.'' Špitla znovu dívka a udělala krok dopředu. V noze jí hlasitě křuplo, až sebou Ellie trhla, protože to znělo, jako by jí praskla kost. Kevin polkl.
''Kdo jsi? Jak jsi se sem dostala?'' Zeptal se Kevin. Tyhle otázky ho momentálně trápily víc, než nějaké strašidelné zvuky, vrstva prachu, bouře, která venku zuří a Elliin neskutečný strach.
''Mus..et jí...t pry...č!'' Křikla neznámá dívka a ukázala na dveře. Ellie se pomalu zvedla a došla k ní. Položila jí ruku na rameno, ve snaze ji uchlácholit. Dívka ji udeřila do tváře a utekla do rohu místnosti. Kevin střelil zlostným pohledem po neznámé dívce a vyrazil za Ellie, která ležela na zemi s vytřeštěnýma očima, jako by nevěřila tomu, že jí vážně to děvče udeřilo.
Neznámá dívka seděla v rohu, kolíbala se a těkala očima ze strany na stranu, jako by čekala, až se něco objeví. K zvukům, které se v chatce ozývaly se přidalo ještě odporné křupání, které vydávaly dívčiny nohy, jak se houpala.
''Mu...se..t..'' Špitla a rozkašlala se. Zjevně prach, napadlo Kevina, ale dál se snažil uklidnit Ellie.
Ozvalo se ještě hlasitější a odpornější křupnutí a dívka se hořce rozplakala. Kevin k ní vzhlédl a okamžitě toho litoval. Dívce z nohy trčela kost a krev jí omývala špínu a prach, které na noze měla.
''Kellyyyyy...zlatíčččččko...? Ccccopak sssse ti sssstalo?'' Kevin i Ellie téměř zkameněli.
Neznámá dívka se zvedla, ignorujíc kost, která jí trčela z nohy a zasněně se dívala na otevřený poklop, odkud pomalu vylézala její spása.
Když vylezla, Ellie vykřikla hrůzou. Kevin se ji snažil uklidnit, ale neznámá dívka je oba uvrhla do černoty bezvědomí, když je oba silně udeřila kamenem do hlavy.Není to nijak dlouhý, snad to nevadí :D Jinak klasika - názory, připomínky, kritiku nebo dotazy pište do komentů :) Jinak - co nejdřív přidám i další kapitolu Já a Mistr :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | 19. října 2013 v 13:16 | Reagovat

Tak tohle bylo brutus! :D  Tahle povídka je.. Jako každá tvoje povídka prostě super! sem zvědavá co vylezlo z poklopu. :DDD

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 19. října 2013 v 14:34 | Reagovat

Super..! Jsem zvědavá co s nimi bude dál a co, nebo kdo vylezl z poklopu. Nechápu, proč neutekli hned.. :D :D Už se těším co bude dál..!

3 Clara Black Clara Black | Web | 19. října 2013 v 14:53 | Reagovat

[1]: Brutus? :D :D Chorošo :D Krev a prach mám ráda, podle mě to ještě bude vtipný, až se dozvíte, co z toho poklopu vylezlo :D

[2]: No, oni se moc báli a nechtělo se jim ještě víc zmoknout, víš? :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama