Krev a prach /4

23. října 2013 v 11:37 | Clara Black |  Prolitá krev

''Výýýýborně, drahoušššššku!''
''Irsen... jsou to-'' Irsen vykulila oči a drápem přejela Kevinovi po zádech. K zemi se sneslo několik kapek krve, které se vyřinuly z rány, kterou Irsen svým drápem vytvořila na zádech.
''Ano, Kellyyyy. Jsssssou to lidé.'' Kelly položila kámen na stůl a posadila se na židli. Irsen se k ní připlazila a lehce ji pohladila na tváři, jako by se ji snažila uklidnit. I v jejích odporně žlutých očích se mihnul náznak soucitu. Kelly si tiše povzdychla.
''Kellllllly. Drahouššššššku. Jsssssssou to obličejnííííí lidéééé. Šššššpatní, pamatuješšš?'' Kelly se mírně napnula, když jí Irsen zasyčela do ucha, ale neucukla. Žila v její přítomnosti už nějakou dobu, její strach se změnil v respekt. Pomalu se na Irsen otočila a přikývla.
''Já vím. Jsou to ubozí, hloupí lidé. Já taková už brzy nebudu, protože mi chceš pomoct.'' Irsen se usmála. Kelly by v té chvíli doslova přísahala, že to byl upřímný úsměv, ale vzhledem k tomu, že byla Irsen znetvořená, s jizvou přes oko, hadím jazykem - a měla oči, které byly odporně žluté - a dokonce někdy v noci i svítily... Ne. Znetvořená, sadistická zrůda se neumí upřímně usmívat.
''Vidííííššššš, jak jsi chytráááá! Už proto tě máááám ráda. Navíc nejsssssi jako osssstatní hloupí lidééé. Ty máššššš rozum, který osssstatní lidé posssstrrrrrádají. Bude z tebe kráááásssssná démonka...'' Irsen pomaličku zavřela oči, jako by se se zasnila. Kelly pohlédla na ty dva ubohé lidi, kteří leželi na podlaze. Odpočívejte v klidu a míru, až vás nebudeme potřebovat, pomyslela si Kelly, když z poklopu začali vylézat její bratři a sestry netvoři.
''Kelly! To je tvá práce?''
''Kelly, jsi nejlepší!''
''Kelly, jak se ti to povedlo?'' Spustili znetvoření démoni, kteří vylezli z poklopu a spatřili Kevina a Ellie, jak bezvládně leží na podlaze, čekajíc na smrt.
''Tišššššše!'' Kelly se otočila zpět k Irsen, která se držela za hlavu. Zase ji bolí hlava, pomyslela si Kelly, když na Irsen pohlédla. Irsenin neuvěřitelně dobrý sluch nebyl nikdy k zahození, ale když nastal hluk, tak spíš připomínal prokletí, než dar věčnosti, jak sama Irsen říkávala.
''Promiň, Irsen...'' Špitla jedna mladá démonka a posadila se na podlahu. Ostatní udělali totéž. Irsen zamrkala a tiše zasyčela, jako by jim chtěla říct něco, čemu by ti dva lidé nesměli rozumět. Kelly cítila, jak se jí naply všechny svaly v těle, jak byla plná očekávání.
''Dnesss je velmi krásný den!'' Začala Irsen. Ihned, jak dořekla poslední slovo, se ozvalo hlasité zahřmění. Irsen nazlobeně zasyčela, tohle nebylo nic pro její sluch.
''Dnessss totiž mezi ssssebe přijmeme Kelly!'' Kelly ztuhla. Na tenhle den čekala už roky, ale nepředpokládala, že jednou nastane. Najednou si nebyla jistá, jestli chce svoje tělo darovat věčnosti, aby mohla být... stejná jako Irsen a ostatní. Dokázala by zabít? Dokázala by mučit? Dokázala by sloužit temnotám? Tyhle otázky ji náhle trápily stejně, jako ji dřív trápila škola. Ale teď už nežije ve společnosti lidí. Žije mezi znetvořenými démony. Bytostmi, které se pohybují neuvěřitelně rychle, slyší neuvěřitelně dobře, jsou neuvěřitelně děsiví, silní a co hůř - živí se lidmi.
''Kelly! Kelly! Kelly!'' Zvolali sborově mladší démoni. Nebyli zas až tak děsiví ani znetvoření jako Irsen, ale Kelly v nich stále Irsen viděla. Za jak dlouho budou vypadat jako Irsen? Za jak dlouho se jim zůží, prodlouží a natrhne jazyk? Za jak dlouho se jim zostří drápy? A za jak dlouho začnou syčet jako Irsen?
''Kelly, zlatíčččččko. Pojď blížžžž.'' Pobídla Irsen Kelly. Kelly se k ní naklonila. Irsen se na ni opět usmála, ale úsměv jí dlouho nevydržel. Stačilo několik sekund, a zabořila svoje ostré zuby do Kellyina krku, aby jej roztrhala.


Názory, kritiku, dotazy a připomínky pište do komentů :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Calla Calla | Web | 23. října 2013 v 13:16 | Reagovat

:OO Tak to je něco! Démoni? Vážně?: JUUUUU.. :33 :D Nevím proč, ale démoni mi připadají takový.. já nevím.. Děsivý ale zároveň jiní a prostě je mám ráda. :D No.. Tohle bude ještě zajímavé,že jo? :DD

2 Clara Black Clara Black | Web | 23. října 2013 v 13:50 | Reagovat

[1]: Áno, je to banda démonů :D A nevím, jestli to bude ještě zajímavé, od toho tu jste vy, abyste to posoudili :D

3 Scriptie*13* Scriptie*13* | Web | 23. října 2013 v 16:04 | Reagovat

Wau. Krutý. Budu si to muset přečíst znova, aby mi to dávalo smysl, ale jinak opravdu moc hustý. Chjo. Nebaví mě pořád jenom chválit. :-D

4 Clara Black Clara Black | Web | 23. října 2013 v 17:28 | Reagovat

[3]: Jo? :D Ale no tááák :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama