Na slovíčko /3 - Dočasná nepřítomnost

8. prosince 2013 v 5:00 | Clara Black |  Na slovíčko

Milí, drazí...
Na nějaký čas vás dočasně opouštím,

Není to ŽÁDNÉ POZASTAVENÍ, BLOG SE NEPOZASTAVUJE. Jen musím bohužel na nějakou dobu pryč, z domova a tím pádem i od počítače a internetu. Velice ráda bych k vám byla zcela upřímná a prozradila vám cíl mojí velice nepěkné cesty, ale obávám se nepěkných reakcí a následné ztráty - obávám se, že byste se poté už k nám na blog nevrátili. Proto si řekněme, že jedu na takovou zvláštní dovolenou - páni, nikdy jsem na dovolené nebyla... paráda.
Místo, kam jedu je místo bez internetu a nemám možnost si sebou vzít notebook, což je pěkně na nic, protože nerada píšu do sešitu nebo na papír, ale nějak to zmáknu. Krom toho jsem se rozhodla, že budu odtamtud posílat spooooustu dopisů, takže KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM, tak mi na mail pošlete svoje jméno a adresu a moc ráda vám napíšu dopis, nebo pošlu pohled :D (mail: clarushkablack@seznam.cz)
Během mé nepřítomnosti snad bude Nessa sdílet na našem blogovém facebooku články, které jsem vám přednastavila - a snad to nějak dopadne. Já velice, velice doufám, že když odjedu, že na náš blog nezapomenete a poctíte nás nášvtěvou a případně komentářem - což by mě po mém návratu velice, ale velice potěšilo.
Avšak, přátelé, smím-li vás tak nazývat, neodjíždím jen tak s prázdnou a s prázdnou se také nehodlám vrátit. Zabalila jsem si několik knih a v průběhu mého pobytu na té dovolené mi budou přivezeny knihy DALŠÍ, protože tam budu mít spoooustu času na čtení. Krom toho už jsem si bleskurychle naskicovala nějaké obrázky, takže až se vrátím, tak se tu určitě objeví i nějaké kresby. A beru si sebou i sešit, kam si budu psát novou povídku! Nemusíte se tedy obávat, že bych na té dovolené jen polehávala a flákala se, to já už ani neumím ;)
Na druhou stranu se ani nemusíte bát, že bych vás tu nechala s opuštěným blogem. Na celý příští týden (to jest od pondělí až do neděle) jsem přednastavila články a pokud budu ještě mít čas, než odjedu, tak napíšu články další, protože možná budu pryč ne týden, ale dva týdny - tak aby tu stále nebylo pusto.
Beru si sebou Puls, To, a Annu. Případně mi doraží ještě Holčička, která měla ráda Toma Gordona (re-reading, jééj!), Všechno je definitivní (re-reading, jééj!) a Pavučina snů. Budu si průběžně psát na papír recenze, abych to pak nemusela dohánět, až se vrátím.
A jak už jsem psala nahoře, blog se nepozastavuje, ani neruší. Jen teď nebudu v dosahu internetu, abych to tu spravovala jako obvykle. Ale až se vrátím, tak bude všechno opět ve starých kolejích ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | Web | 8. prosince 2013 v 6:19 | Reagovat

T a flákač? :D
To vůbec sestřičko...:D
Tak doufám, že to tam nějak přežiješ, budu ti držet palečky a budeme si volat :D.

2 Kate Kate | Web | 20. prosince 2013 v 20:06 | Reagovat

Doufám, že jsi to nějak přežila. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama