Nahlédnutí pod pokličku: Admini WFS - Clara Black

13. prosince 2013 v 5:00 | Clara Black |  Nahlédnutí pod pokličku
Ano, ano, nahlédnutí pod pokličku. Jako první jdu já, protože ještě netuším, jestli se zapojí i ostatní (v našem případě už jen Nessa, bohužel) ale jak vidíte, napsala jsem admini, protože tak trochu doufám... že tu nebudeme s Nessou samy. Ale to je zase jiná.
V tomhle nahlédnutí pod pokličku budete mít možnost nahlédnout pod pokličku nám, adminům, trochu víc, než z našich ''článků o nás'' - budete si o nás moct udělat jasnější obraz :)


O co půjde?

- O nahlédnutí pod pokličku, kde půjde o nás, adminy WFS.

1. Clara Black

- Clara Black je obyčejná přezdívka, která vznikla díky mojí neuvěřitelné lásce k černé barvě (Black) a maličké úpravě mého pravého jména (Klára). Jsem zcela (ne)normální 16letá lidská bytost. Na moje narozeniny (to jest 17.6. kdyby to někoho zajímalo) vychází zvláštní událost. Jsem posedlá nadpřirozenem (četla jsem i knihy s touto tématikou) a moc mě zaujal fenomén zvaný sebevzplanutí. Oběť vzplane, zbyde z ní cosi (nebudeme rozebírat co) ale okolí je žárem nedotčené. Jedna z obětí sebevzplanutí zemřela na moje narozeniny, před... cca 45 lety. Přijde mi to jako fakt úžasná náhoda! O.O

- Jak už asi někteří z vás možná vědí, tak já i Nessa, navštěvujeme stejnou školu - a to Sklářskou školu, kde studujeme obor Design interiéru. Tu školu mám ráda, hodně kreslíme, máme dílny... a počítačovou grafiku, kterou momentálně (jako předmět) nesnáším. Učitel mi totiž říká Nevím, Nevím Vávrová (Vávrová je moje příjmení, abyste chápali celou věc) a to už jsem v druháku. Někdy mám pocit, že je to naschvál...? Možná pokus o vtipnost... kdo ví? :)

- Pár věcí, které je nutno o mě vědět - jsem šílená zvířatomilka, nesnesu pohled na mrtvé zvířátko (mrtvý člověk by mi nevadil, to říkám rovnou) a zvířátka fakt miluju. Doma máme čtyři zvířátka - tři kocoury (Čerta, Mazlího a Zrzka), které jsme našli v okolí našeho domu, a andulku. Mívali jsme ještě pejska, (umřel, jsou to dva roky. Jmenoval se Black, možná i kvůli němu si říkám Clara Black) další dva kocourky, (Mikeše - umřel krátce po našem pejskovi, a Šmudlu, který umřel krátce po Mikešovi) a druhou andulku (umřel krátce po Šmudlovi). Snad ani nemusím říkat, jak ošklivý pro mě byl podzim roku 2011, když nám umřelo tolik zvířátek, které jsem měla moc ráda - během cca dvou týdnů.
Krom toho, že jsem zvířatomilka, jsem taky šílená čtenářka. Pokud mám k dispozici něco, co mě baví, tak to přečtu za dopoledne (i když to má 400 stran, ale to jen pokud mě nikdo po tu dobu čtení nevyrušuje) a jsem šílenou fanynkou Stephena Kinga, kterého jsem si zamilovala díky jeho knize Černočerná tma.
Když už jsme u té tmy, jsem neuvěřitelná nyktofobička (bojím se tmy) což je vzhledem k tomu, že věčně koukám na horory, čtu horory a píšu nechuťárny poměrně zajímavý detail.
Nevydržím bez svojí oblíbené hudby ani den - ale to je v dnešní době poměrně normální. Koho poslouchám? Miluju Thirty Seconds To Mars, Korn, Evanescence, In This Moment, Within Temptation, Lacuna Coil, Linkin Park - tohle jsou podle mě opravdové dary od To lidstvu.
Jsem věřící. Ne věřící jako věřící, ale věřím v ''To'' - žádný bůh pro mě neexistuje, já věřím v To. (Nemyslím tím tu knihu, ano?)
Jsem šíleně zamilovaná do Jonathana Davise, on je pro mě opravdovým umělcem, prostě je pro mě jako hvězda na nebi - stejně jako Jared Leto, ti dva jsou prostě znameními naděje. O.O Krom toho všeho mám neuvěřitelně ráda Lawrence Gordona (postava ze Saw) a Dalea Barbieho Barbaru (postava z Pod kupolí). Když už jsme u toho Saw, tak Saw absolutně žeru!
Jako další zbožňuju spisovatelku Gillian Flynn, doma mám už Zmizelou i Ostré předměty, brzy si pořídím i Temné kouty, chci totiž mít všechny její knihy, které jí teď vyjdou :3
Mojí nejoblíbenější knižní postavou je Carrie, kterou absolutně zbožňuju jako knihu.

- Žiju v malé díře světa, které její obyvatelé přezdívají UDH - Údolí dutých hlav. Pro upřesnění, je to malá vesnička v Severních Čechách, víc neprozradím.
Žijeme až na konci UDH, v domě, který je starý přes 100 let - řeknu vám, že bydlet v tak starým domě kousek od lesa je v létě, v noci fakt něco. Po zahradě a louce, která stále patří k našemu pozemku, se nám dost často procházejí srnky, a nenamáhají se kolikrát ani odejít, když za nimi jdeme. Párkrát se u nás zabydleli i ježci (ti byli tak sladoučcí!) a pravidelně u nás přebývají na zahradě veverky, co nám kradou oříšky.

- Od přírody mi nebyl darován nijak užitečný vzhled, připomínám špatnou čarodějnici. Proto buďte rádi, že jste mě neviděli. ;) (pokud jste mě tedy náhodou neviděli...?)

- Ve volném čase se věnuji psaní, (jaká novinka!) kreslení (jaká novinka!) a aktivně se také věnuji svému oblíbenému sportu, tedy gaučingu. Myslím, že v gaučingu už bych mohla mít zlatý pohár, kdybych nějak soutěžila.

- Nesnáším tělesnou výchovu, sporty, žlutou barvu a nafoukaný blbečky.

- Pár zvláštností o mě: Nikdy jsem nezkoušela kouřit, nezkoušela jsem drogy, a nikdy jsem nebyla opilá (pokud ano, tak si to nepamatuju) ale moc ráda sleduju lidi, který jsou opilí, dost se od nich naučíte nebo dozvíte :D Krom toho jsem byla na základce 3x obětí šikany, jen tak pro zajímavost. A ještě pro zajímavost - nikdy jsem nebyla za hranicemi ČR xD

- Povahově jsem: poměrně klidná, pokud mě někdo nechce naštvat. Jakmile totiž někdo provokuje, nebo dělá něco, co mi vadí, tak se okamžitě hodně naštvu. Povahově jsem dost vnětlivá, přirovnávaná k velké choleričce. Na druhou stranu jsem ale někdy až moc chladná, především tehdy, kdy se to ode mě nečeká. Mám poměrně divný smysl pro humor, špatně navazuju přátelství, jsem šíleně nedůvěřivá i když na to možná nevypadám. Chovám se podle situace a nálady. Jako menší jsem hodně lhala, což dělám i teď (POKUD JE TO NUTNÝ).

- Já a WFS? Jsem vlastně zakladatelkou tohoto blogu, tento blog je vlastně takovým mým děťátkem - nutno však podotknout, že je to děťátko bez tatínka (že Jessico? :D) ale myslím, že je to spokojené děťátko. Tenhle blog jsem původně založila proto, abych sem mohla dávat svoje povídky (které byly v té době nečitelné, dle mého názoru v porovnání s mýmy současnými povídkami) a krátce po založení blogu se mi nabídla moje kamarádka (Wolfie) že by sem také psala. Následně se přidal náš společný kámoš Nogard - a měli jsme základní sestavu WFS týmu. Později odešla Wolfie a přišla Nessa. Následně se přidaly Skerry a Kaisa. A teď tu jsme už jen já a Nessa. Ale nebuďme jen negativní, když jde o to, kolik lidí nás je teď v týmu. WFS má převážně povídky, spoustu povídek - a většinu z nich mám na svědomí já (tím se nechci nějak povyšovat, spoustu z těch povídek jsem ještě nedopsala) a pak hrdě prohlašuji, že Nogard přispěl fakt úžasnými kousky. LoMM a NC - to jsou povídky, které mám fakt ráda, a jsem neuvěřitelně poctěná, že je Nogard napsal právě sem. Skerry a Kaisa přispěly, zkrátka tu každý z nás zanechal kus své práce, svůj odkaz. Pak tu máme Nessu, která dál aktivně píše recenze na knihy, díky které jsem recenze začala psát také. Zkrátka je teď z WFS krásný (ano, jsem na WFS vážně hrdá! :) literární blog, který vážně nehodlám jen tak opustit. Samozřejmě musím taky zmínit úžasného umělce, který nám vyrobil ten nádherný vzhled blogu - K. W. Scherrer, který má na svědomí náš vzhled blogu, jak už jsem zmiňovala :)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Susane S. Susane S. | Web | 13. prosince 2013 v 11:47 | Reagovat

Konečně jsem se o tobě něco dozvěděla :) máme toho dost společného :D :) třeba s tou žlutou barvou nebo s tím vzhledem, taky mi bůh nenadělil zrovna nějakou krásu :D

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 13. prosince 2013 v 14:20 | Reagovat

Wow.. tohle nahlédnutí pod pokličku se mi líbí 3:) Je to skvělý nápad o sobě říct něco víc. Do teď jsme tě znali, nebo aspoň já, jako magora co zabíjí lidi. Teď vím, že máš v sobě ani něco dobrého :D :D :D

3 Lussy Lussy | Web | 13. prosince 2013 v 18:09 | Reagovat

Pani je zajimavé se o tobě dovědět nové věci. A určitě nepřipomináš čarodějnici jsem si ím jistá ;)

4 Milča Milča | Web | 13. prosince 2013 v 18:21 | Reagovat

Ségra, já už tě znám, jak své boty! :D
Nic nového tu není! :D

5 Jessica Jessica | 13. prosince 2013 v 18:30 | Reagovat

:OO ty si mě zmínila :O jsem slavná ! :-D

6 Ami Ami | E-mail | Web | 13. prosince 2013 v 18:36 | Reagovat

To se mi líbí a ty hodíš na něco jako "Grafickou"? Já a kámoška by jsme na grafickou u nás chtěly :-D Ale chci zkusit Malbu, ilustraci a nebo Desing oděvů :-D A já zvířátka nemám moc v lásce :-D

7 Ewiline Ewiline | E-mail | Web | 13. prosince 2013 v 20:36 | Reagovat

Import informací stále probíhá... :-D Snažím se to pojmout :D

8 Pisatelka Pisatelka | Web | 13. prosince 2013 v 20:38 | Reagovat

Taky mámráda zvířata,alespoň jsem se o tobě dozvěděla neco víc

9 Ella Monurová Ella Monurová | Web | 13. prosince 2013 v 20:52 | Reagovat

Nahlédnutí pod pokličku?..To se mi líbí, v podstatě celej ten článek:3
Jsem se konečně dozvěděla víc:D
Jo..A žlutá barva..Fuj! :D

10 Lucienne Lucienne | E-mail | Web | 13. prosince 2013 v 22:09 | Reagovat

Holka, tak jsem zjistila, že máme něco společného... Tak třeba tu věc s drogami a alkoholem - toho jsem nikdy nebyla velký fanda. Pak hudební interprety - Evanscence, Within Temptation a celkem i Linkin Park... nejvíc miluju Florence&The Machine, ale to je vedlejší. Každopádně, to je opravdu to nejúžasnější, co nám "To" daroval. :D Jinak, s "Tím" naprosto souhlasím. Taky jsem věřící v To. :DD
A řekla bych, že v gaučingu bych tě s přehledem překonala :D
Příjemný článek, je pěkné se o tobě dozvědět něco víc :)

11 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 16. prosince 2013 v 16:50 | Reagovat

Design máte vskutku krásný, už jsem ho chválila několikrát - miluju ho i kvůli tomu, že jsem blázen do zelené barvy.
Jinak se mi trochu zježily vlasy hrůzou při tom, když jsi řekla, že ti nevadí mrtví lidé ale mrtvá zvířátka - mně osobně vadí fakt obojí a asi stejnou měrou, možná lidé o něco víc :P

Jinak, myslím, že... a to se nechci chlubit, pokud bych tě v gaučingu neporazila, což asi fakt neporazila, troufám tvrdit, že bych ti obstojně konkurovala :P

12 Clara Black Clara Black | Web | 17. prosince 2013 v 13:38 | Reagovat

[6]: Není to vyloženě grafická, ale grafiku se učíme :) I malování a kreslení :D Je to prostě taková téměř všehochuť :D

[11]: Hezký, tak někdy dáme zápas v gaučinku, ne? :-D

13 Saruu. Saruu. | E-mail | Web | 17. prosince 2013 v 14:58 | Reagovat

Ten trapný pocit, když zjistíš, že tu nejsi sama... -_- :DDD Napsala jsi to úžasně, fakt zajímavé... :)

14 Kate Kate | Web | 25. prosince 2013 v 19:18 | Reagovat

Moc nových věcí jsem se o tobě dozvěděla. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama