Deník jedné Černé příšerky (7.1.)

7. ledna 2014 v 18:03 | Clara Black |  Něco jako deník
Dnes nic depresivního, nebojte :) Koukám, že většinu z vás Krysáček přííliš nebere, tak vám sem dám deník - třeba vás bude bavit víc


Po probuzení v půl druhé ráno jsem se až do šesté hodiny ráno neklidně převalovala na gauči a snažila jsem se alespoň trochu spát s otevřenýma očima, ale příliš se mi to nedařilo.
V šest hodin jsem neochotně vstala, a připravila jsem se - protože jsem ráno jela do města vrátit Nesse učení. Něco málo slov jsme si vyměnily (že, Nessinko?) a já jsem se ale neustále musela rozhlížet, jestli neuvidím někoho povědomého - protože to by byl konec. Abyste mě pochopili - nikam bych nejela, ale protože se věci posunuly nesprávným směrem jsem byla doslova donucena opustit bezpečí domova a vydat se na nepřátelské území. Snad ani nemusím říkat, že na mě lidi koukali dost ošklivě, divila jsem se, že si na mě rovnou neukazovali...
ALE! Poté, co Nessa odešla do školy, protože by jinak přišla pozdě, jsem se vydala na polikliniku, (kde jen tak mimochodem trávím celkem hodně času, protože tam čekávám než bude čas jít na zastávku) kopla jsem tam do sebe druhý kelímek skvělé horké čokolády (Clarushka miluje horkou čokoládu) a v půl deváté jsem se vydala ke knihkupectví. Strávila jsem tam POUZE půl hodinky, a odnesla jsem si odtamtud Dlouhý pochod, tedy další Kingovku - na kterou tam koukám pokaždé, když jsem v tom knihkupectví. No, a teď už nebudu pokukovat, mám už Dlouhý pochod doma ♥ Takže jsem si udělala moc velkou radost.
Poté jsem konečně jela domů - v autobuse jsem poslouchala přihlouplé kecy chlapů, co se u nás na vesnici drží blízko večerky, a poté, co jsem dorazila domů jsem se okamžitě zabalila do županu (Asi v tom nevidíte logiku, ale ten župan hřeje víc, než deka a já byla doslova vymrzlá :DD)
A co jsem přišla domů, tak jsem samozřejmě okukovala své nové zlatíčko, již zmiňovaný Dlouhý pochod. Ani nevíte, jak moc velkou radost jsem si tím udělala! ♥
A protože mám radost, tak nemám konečně depku!!! Ne vážně, tohle je šíleně dobrá zpráva. Vtip je v tom, že zítra jedu do Liberce za svou psychiatričkou, je to vlastně naše první konzultace - a jsem celkem nervní. Jenom doufám, že mi dá nějaké prášky v srandovní průhledné oranžové krabičce... :D Ale myslím si, že by mi to pomohlo, protože na to, abych si každý den kupovala knížku, abych byla štěstím bez sebe, fakt nemám O.O Nejsem totiž schopná vykoupit celé knihkupectví (Kecy! Schopná toho jsem, logicky :3) pořád někam sama jezdit, když hrozí to, že potkám nějaké další lidi typu těch, co na mě dnes koukali na zastávce. Ale dost negativ, sakra! ;)
Začala jsem psát povídku Křehká krása, při které je mi sice do breku (a zase! už jdi do paďous, Claro!) *profackuje se* ale je to povídka, která by měla být svým způsobem pozitivní, protože bych vám chtěla ukázat to, jak je to jinde - a je to povídka podle SKUTEČNÝCH UDÁLOSTÍ, u kterých jsem byla divákem.
Další povídkou, o které bych se ráda zmínila, je povídka Mrtvá dívka, kde si zkouším... ani nevím jak to říct... nový styl psaní? :D Asi :D Není to vyloženě záměrné, ale jak jsem si to teď po sobě znovu četla, tak se mi to zdá jiné, než ostatní povídky, které jsem do teď napsala, tak to beru jako takový podivný pokus útvar, který úplně nezapadá do mého vzorce, ale snad se vám bude líbit - protože stále nese prvky jistých morbidních myšlenek, které já s oblibou do povídek přidávám jako okořenění.
No... a teď se s vaším dovolením odeberu k odpolednímu spánku, protože jsem díky evoluci přišla na to, že se mi prostě ve dne nádherně spí (proč taky spát v noci, když se sakra bojím tmy? ve dne je světlo, můžu spát v klidu! v noci normálně vegetím při rozsvíceném světle, hehe) a tak asi vážně hupsnu na gauč, protože mám takový zlý pocit, že jinak usnu s hlavou na klávesnici :D

/PS: psáno v někdy po 12h, nedivte se :)/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 7. ledna 2014 v 18:18 | Reagovat

Na Křehkou krásu se moc těším, i na Mrtvou dívku - a nedivím se, že se ti to zdá jiné, mně se moje poslední dokončené povídky (co mám v šuplíku) taky zdají jiné...
Prostě to tak má být, posunuješ se, vylepšuješ si styl psaní, nějaké ty "stopy", které na textu necháváš, takže ti za to tleskám a jsem moc ráda, že nemáš depku :-)

Hodně štěstí. :-)

2 Sillia Sillia | 7. ledna 2014 v 18:33 | Reagovat

Jsem ráda, že je ti líp a doufám, že ti to i vydrží. A upřímně Tě chápu, že ses zabalila do županu, k Vánocům jsem dostala ten heboučkej a zabalim se do něj pokaždý, když je mi zima, protože nááádherně hřeje :)
Křehká krása zní zajímavě, ale mnohem více se těším na mrtvou dívku a nejen z toho důvodu, že to bude "jiné". Už se na další morbidnosti od tebe moc těším. Zajímavý, jak na bolest ostatních koukám ráda, ale na sobě z ní mám v určitých podobách naprosto šílenou paniku (vrtání zubu a injekce, no neni to na ránu do hlavy, dneska jsem si lehla zubařce a křeslo, ale když vzala vrtačku nebo injekci, tak jsem nedokázala si to nechat píchnout a mámě mě teď chce vzít k nějaký cvokařce přes fóbie, i když neřikam, že to nepotřebuju). Takže Mrtvou dívku určitě číst budu, už teď to zní dokonale.
Jinak já osobně raději nespim odpoledne, ale dopoledne, tak od 2h do těch 12 je to pro mě ideální, přiznam se, že já po obědě nikdy nespala, ani ve školce, ani když jsem nemocná, prostě strašim do noci a pak spim přes oběd, ale chápu, žes Nesse musela vrátit učení a tvoji neochotu plně chápu.
Nejtradši bych Ti řekla, ať si lidí kolem prostě nevšímáš, ale chápu, jak moc obtížné to je, takže Ti popřeju tak pevný nervy a pozitivní náladu. :)

3 Scriptie Scriptie | Web | 7. ledna 2014 v 20:01 | Reagovat

Při zmínce o lécích v průhledné oranžové krabičce jsem si bůhví proč vzpomněla na Tic Tac. :-D
Jinak, je super, že (byť jen krátkodobě) ses cítila líp. Kniha je opravdu skvělý důvod k radosti. A myslím to bez ironie. Naprosto vážně.
Na obě povídky se moc těším (na co bych se o tebe netěšila?) Jsem zvědavá, jaké události jsi byla svědkem, takže... Mimoto, já nedokážu spát odpoledne. :-D

4 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 7. ledna 2014 v 20:50 | Reagovat

Už se těším na ty další povídky. Jiný styl psaní? tak to se na to moc těším.. :-) Tak si to zítra užij a buď ráda, že nemusíš nikam moc vylézat. Hned bych s tebou měnila.  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama