Recenze - S hlavou v oblacích (pejru)

12. ledna 2014 v 16:54 | Nessa |  Recenze knih
S hlavou v oblacích (pejru)

Autorka: Kateřina Petrusová

Série: -

Díl: -

Počet stran: 120

Vazba: Vázaná

Nakladatelství: Fragment

Rok vydání: 2013

Hodnocení na Databázi knih: 86%

Hodnocení na Goodreads: 4.12

Anotace: Stačí okamžik a váš život může být vzhůru nohama! Něco o tom ví i Markéta, kreativní ředitelka malé reklamní agentury, které víkend v jižních Čechách změní život. Kam se poděla profesionálka z města, která to má v hlavě srovnané? Pár sebevíc příjemných chvil na vesnici po boku typického "vidláka" přece nemůže změnit celý pohled na svět! Nebo snad ano?...

Markéta se vydává na víkend ke kamarádce Katce, jenže se jí do cesty připlete kůň. Aby mu neublížila, stočila volant na stranu. Naštěstí se jí nic nestalo, ale auto moc dobře nedopadlo. Společně s neznámým koněm se dostává k Marvinovi,"vidlákovi", kterému kůň patří. Markéta místo víkendu s kamarádkou stáví víken na velkově, s velmi sebejistým Marvinem, který ji ale změní život.

Hlavními postavami jsou Marvin, ve skutečnosti se jmenuje Pavel, Marvin je přezdívka, kterou mu Markéta přiřadila, a Martkéta. Markéta je velmi sympatická, vtipná a věčně tvrdohlavá ženská. Na rozdíl od Pavla, který je sebevědomý, také vtipný, nebojí se práce, a je ztělesněním chlapa, po kterém každá žena touží.

Autorka mě získala svými předchozími knížkami o Bavettových, takže jsem si tuto novinku nemohla nechat ujít. Knížka byla velmi čtiva, při jejím čtení jsem měla pocit, že prostě musím číst dál a dál, nemohla jsem přestat. Byla jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne. Dopadlo to tak jsem si to představovala, až na jednu věc, to bylo celkem předvídatelné. Velká škoda je, že knížka nebyla delší, mě by se to líbilo. Dokonce by se mi líbilo kdyby měla nějaké pokračování. Ještě musím pochválit obálku, kterou nakladatelství vystihlo, protože se k příběhu velmi hodí.


Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Fragment

Knihu si můžete pořídit zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | E-mail | Web | 15. ledna 2014 v 17:46 | Reagovat

No já nevím, mě to moc neláká. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama