Deník jedné Černé příšerky (25.2./14)

25. února 2014 v 19:53 | Clara Black |  Něco jako deník

TpM vás nebere, tak jsem se přeci jenom přiměla k tomu, abych se pustila do psaní deníku.
Dnešek je smutný, nebo mi tak už tedy připadá. Doufala jsem, že se ozve někdo další k TpM, protože by to jinak nekončilo, ale jak tak koukám, tak jsou tu tři lidi, zbytek mi k tomu opět nemá říct. Nevím, jestli vás to prostě tak hrozně obtěžuje, nebo jestli prostě TpM nesnášíte, jestli na něm něco špatně, jestli vám přijde zajímavější komentovat ostatní věci, nebo co a proč, ale šíleně mě to mrzí. X lidí četlo Já a Mistr, X lidí se hlásilo k Milče do jejího ''Má toho plné zuby'' a teď ticho na pěšině. Ellnesa se krásně ozvala s dotazem jak na vkládání videa z Animota na yt - k článku, kde vyjadřuji, jak moc mě mrzí, že vymizela originalita trailerů z Animota, se kterými jsme s Milenne přišly. Vážně?
Takže to máme TpM, planá naděje, že se někdo z vás ozve, zase trailery z Animota, pak pár momentů, kdy jsem si málem škubala vlasy vzteky a máme další depresi. Víte co? Polibte mi prdel. (Tohle ignorujte, jsem naštvaná, takže nevím co plácám, a NENÍ TO MYŠLENÉ NA KONKRÉTNÍ OSOBU, jen si potřebuju zanadávat, abych se zklidnila... :/)
Ale to je jedno. Teď mi spíš řekněte, co je sakra s TpM, že je všechno ostatní zajímavější (i když jde o posraný Liebster blog award, kterého má většina lidí dost. To sprosté slovo ignorujte, když mám záchvat vzteku /jako teď/ tak jsem sprostá jako dlaždič) A samozřejmě jsem v tom vzteku mrdla pořádně silně udeřila do noťasu, jen si nemyslete. A co mě naštvalo? Že doma jen dělám služku, zabíjí mě v Aionu a že jsem zase byla naivní.
Ale vážně. Co jsem v tom TpM posrala pokazila, že to dopadlo takhle? Nemyslete si, že po vás chci, abyste komentovali každou kapitolu, ale jasně to s TpM šlo ke dnu. Kdo se rozhodl komentovat něco tady, na blogu, tak ten komentoval cokoliv jiného, jen ne TpM, i když to byl poslední, nejnovější zápis. Tak mi řekněte proč? Co jsem udělala špatně?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hermi Hermi | 25. února 2014 v 20:06 | Reagovat

Nic není špatně, jenom jsem tvůj blog objevila teprve před pár dny a trochu se tím vším nestíhám pročíst. Momentálně jsem teprve na začátku TpM a komenty většinou nepřidávám, protože chci co nejdřív vědět, jak to bude pokračovat. :-)

2 Camilla Camilla | E-mail | Web | 25. února 2014 v 20:47 | Reagovat

Víš, jsem na tom asi podobně, jako ty. Omlouvám se, že moc nekomentuju, ale to teď nikde. JaM ještě ani nemám přečtený, takže TpM nekomentuju, ale určitě si to jednou přečtu. :) Ty nic neděláš špatně. Tvoje povídky jsou úžasné. :)

3 Calla Calla | Web | 25. února 2014 v 21:04 | Reagovat

Já si myslým, že špatně je to, že mě prostě TpM už nebaví. Jasně, Já a Mistr byl vážně fajn a bavil mě číst, ale ke konci už mě to taky moc nebavilo. Já vím, že teď to zní opravdu hnusně, ale pro mě je to tak....

4 Clara Black Clara Black | Web | 25. února 2014 v 21:10 | Reagovat

[3]: Tak to řeknu, ne? Jako je fakt skvělý soužit se kvůli tomu, že se nikdo neráčí napsat komentář se svým názorem. Ale díky, alespoň už vím, že jsem měla se svým domněním pravdu a TpM by mělo skončit

5 RainKingdom RainKingdom | 25. února 2014 v 21:36 | Reagovat

Ahoj,
Tvůj blog znám jen namátkou, nečtu Tvé povídky (četla jsem jen ty, které jsi uveřejnila na Wattpadu, a ty se mi líbily), ale mohu Ti říct jednu věc - pokud ve své povídce Ty osobně vidíš smysl, tak ji piš dál, nehledě na to, zda je populární, či ne. :)
Pokud jsi v ní však pokračovala pouze z tlaku okolí, nebo z jiného důvodu než kvůli svému vlastnímu přesvědčení, tak to opravdu nemá smysl. :)
Důležitější je vnitřní motivace, vnější nevydrží dlouho. To je můj upřímný a dobře myšlený názor. :)

A z depky se dostaneš. ;) Stoprocentně. Vlastní několikaleté zkušenosti s chronickými depresemi. :)

Krásný den,
RainKingdom
RainKindgom

6 Sillia Sillia | 25. února 2014 v 21:48 | Reagovat

Jak může sakra někoho TpM nebavit?! To mi rozum nebere, taková naprosto úžasná povídka, nemá chybu a ona někoho nebaví. Hej lidi, co blázníte, to už ani nedokážete ocenit pěkné čtení? Jasně, každému se líbí něco jiného, ale mrzí mě, že to odnáší zrovna TpM, je to literární ztvárnění dokonalosti a přitom je spousta lidí schopna to nečíst, že se u toho nudí. Nemyslím si, že by TpM mělo skončit, je to něčím originálním, něčím, co nenajdete na každém blogu, něco, co nejsou knihy a přesto to ocení jen tak malá hrstka lidí.
Navíc, nemyslím si, že bys to měla psát pro ty, co to nečtou, ale pro sebe, a pro ty, co to čtou, když Tě to baví, tak je jedno, kolik lidí to čte a kolik ne, důležitý je, že to psát chceš a baví Tě to a ti, které to nebaví nebo štve, tak ať si laskavě vylížou pr*el a nekazí z toho pocit nám ostatním.
Jinak, jestli se tu omlouváš za vulgarismy, nemáš za co, já je taky používám celkem často, ne proto, že bych chtěla být něco víc (jak si dospělí s oblibou myslí), ale proto, že tak víc zvýrazním to, co chci říct, protože normální výrazy tam ten důraz jakkoli postrádají a taky se jimi dá dobře ulevit, stejně jako mlácením do compu (kámoše) a taky jsem si na tu mluvu už jaksi zvykla. Já vím, nemám se čím chlubit, ale já se nechlubím, jen konstatuji skutečnost.
A k tvým posledním dvěma otázkám. Podle mě jsi nezkazila vůbec nic. A proč TpM čtu? Jednoduše proto, že je to nejlepší, co jsem kdy četla, není kniha ani internetová či blogová povídka, kterou bych četla a měla radši.

7 Lucienne Lucienne | E-mail | Web | 25. února 2014 v 22:17 | Reagovat

Tvé spisovatelské zklamání mě mrzí i za tebe, už jen proto, že vím, jaké to je... JaM ani TpM nečtu, ale ne proto, že by mě to nebavilo... ještě jsem si nenašla čas se do toho pustit... a přitom je to na prvním místě seznamu povídek, na které se chystám. Nemám prostě čas a ani nevíš, jak mě to mrzí. A je mi líto, že se takové své veliké dílo chystáš ukončit (nebo už jsi to vlastně udělala). Jelikož jsem nečetla, tak nemůžu mluvit o ničem konkrétním, ale nemyslím si, že by jsi dělala něco špatně ty. Ty prostě děláš, co ti jde nejlíp - píšeš, a pokud z toho máš ty radost, tak je to správně. Něco je špatně ve chvíli, kdy píšeš jen kvůli lidem. Pak si myslím, stejně, jako RainKingdom, že to nemá smysl. Ale vážně, tady Sillia je důkazem toho, že se ta povídka líbí a bylo by škoda zahodit takové hodiny a hodiny práce jen proto, že se prostě někdo neuráčí komentovat.
Jo, vím, říkáš si, co já do toho mám co mluvit, když jsem ani nečetla a nevím, o co jde. Co ale vím, je, že JaM a TpM je dost velký projekt a radím ti - neházej to všechno za hlavu! :)

8 Kate Kate | E-mail | Web | 26. února 2014 v 17:26 | Reagovat

Já bohužel TpM nečtu, takže ti to asi nevysvětlím. :(

9 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 26. února 2014 v 18:51 | Reagovat

Dobře tedy, abych to shrnula do několika zásadních bodů mého názoru (a spoléhám se na to, že nekoušeš ;-))

Já a Mistr jsem četla - aspoň většinu toho.
Abych pravdu řekla, hodně mě tady na blogu baví tvé deníky - asi nejvíc. Prostě - mám ráda články, kdy si můžu udělat obrázek o autorovi blogu tak nějak na dálku ho poznat.

Tisíc podob Mistra jsem přiznám se nerozečetla, možná bych si ho byla i přečetla, ale poslední dobou tak trochu zápasím s časem, běhám od knížky ke knížce, sem tam oběhnu pár blogů - mnohdy nestihnu ani nic napsat na ten svůj.
Doufám, že až mi čas bude přát, zvládnu se podívat nejen na tisíc podob mistra, ale i na to ostatní -těším se třeba i na křehkou krásu.

Mě ber s rezervou, já na horory moc nejsem, ale tvůj styl psaní se mi líbí a opravdu ses moc zlepšila, to si piš ;-)

Závěrem bych ti řekla - dělej to, co tě baví, jenom to má v tomhle životě prolezlým depkama smysl.
Mně to řekla kámoška a musím jí dát za pravdu. Jednou si vzpomeneš právě na ty chvíle, kdy ses cítila dobře.

Takže PIŠ CO CHCEŠ, pokud tě to dělá šťastnou. Nemusíš brát ohledy na ostatní.

Já jsem začala psát s tím, že se TO LÍBILO MNĚ. Pak jsem začala brát blog jako povinnost, psala jsem, abych se ostatním zavděčila, ale teď, asi v lednu jsem si uvědomila, proč jsem vlastně začala psát. Vrátily se mi ty "pocity naprostého štěstí a spokojenosti při psaní."
Na tom záleží. Na ničem jiném ;-)

10 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 26. února 2014 v 18:52 | Reagovat

[9]: Od knížky ke knížce, myšleno: od učebnice k učebnici, říkám učebnicím knihy, knížky - asi proto, že jsou to takové "bichle" :-)

11 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 27. února 2014 v 15:19 | Reagovat

Hej, zase nadáváš? TpM je naprosto úchvatná povídka a ti co to nečtou o hodně přicházejí. Ale my, kteří to čteme, si toho ceníme a hodně, takže by byla škoda skončit. A na ostatní se prostě vyser..! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama