Deník jedné Černé příšerky (26.2./14)

26. února 2014 v 0:00 | Clara Black

Potřebuju prášky Potřebuju se odreagovat, ale nevím jak. Po včerejší vztekozáchvato/smutkozáchvato/depresi (ale začátek píšu ještě dnes, toho 25.2. jen se snažím to psát aktuálně) si nejsem úplně jistá tím, co vlastně chci psát. Upřímně řečeno, jsem odhodlaná se pustit do přepisování Já a Mistr (a je mi jedno, co si o tom kdo myslí), protože tam chybí pár podstatných částí, a celkově bych mohla přidat tu ICH formu a přepsat to, co jsem napsala a nedávalo to smysl. Zároveň tuším, že jsem nechala několik totálně nezodpovězených otázek, takže bych to mohla přepsat, aby ty odpovědi byly.
Ale abych se odreagovala, tak jsem se pustila do psaní Mistrova počátku (ehe, to jest ta poslední část, která vlastně měla být na začátku, tedy Sethova, Clařina, Stephenova, Jonathanova, Daleova, Abigailina, Tedova - a já nevím čí ještě minulost. Baví mě to, doufám, že mi pak bude líp, když to budu psát.
A víte, co kdo mě naprosto odrovnalo? Angela. Nemířím nikam do zlých končin, naopak. Nevím jak dlouho, ale skoro to vypadá, jako kdybys strávila večer u JaM? o.O Vážně? Nevěřím vlastním očím. Nejdřív jsem sýčkovala, ale... Je to úžasný. Díky!

Zároveň jsem si znovu připomněla, kdo vlastně jsem. Jsem Clara Black, živoucí mrtvola, co vesele dál datluje povídky, křičí, brečí a vrčí, i přes to, že se často touží zabít, je zničená, trpí depresemi, nemá snad žádné sebevědomí (to není z mojí hlavy), je psychicky labilní, psychicky nemocná, vlastně bez rodiny, protože s rodinou si prohodíte víc, než jen ''Ahoj'' a s nočními můrami o psychiatrii. Ať už se stane cokoliv, říkám cokoliv, cítím cokoliv, tak se stejně zvednu, abych trpěla dál a psala o tom. Super, že?
- Toť k včerejšímu zápisu.
Ráno je celkem přívětivé, rozhodně je mi líp, než včera večer. Vlastně mám celkem dobrou náladu, takže... jsem jenom zvědavá, kdy mi ji něco zkazí. Haha, doufám, že nic. Když tedy pominu fakt, že je mi na blití a šíleně mě bolí břicho z včerejšího hladovění. Vycházím ze cviku...
Jinak jsem se přeci jenom definitivně rozhodla, že budu v TpM pokračovat. I přes to, že mě fakt šíleně mrzí, že se Calla neozvala dřív (když mě něco nebaví, nelíbí se mi to, nebo vím, že by se to dalo zlepšit, tak to řeknu, ne? Na co jsem asi psala na koncích kapitoly, že mě zajímá VÁŠ NÁZOR, sakra? o.O) A stále netuším, co si o tom myslí většina z vás, protože se vyjádřilo jen několik lidí. Dostat z vás jeden hloupý komentář s názorem, to je vážně práce, to vám řeknu. Takže co kdybyste byli tak hodní a napsali mi ho třeba pod tenhle článek? Co si myslíte o TpM? Já nekoušu, pokud máte stejný názor jako Calla, tak to ale ŘEKNĚTE, je to pro mě moc důležité. A taky byste mohli případně zmínit, co vám na TpM chybí a tak. Je to vážně moc důležité :)
Jinak jsem právě zjistila, že mám od včerejšího vztekání pořádnou modřinu na ruce. o.O Jak jsem praštila podruhé do počítače (a kupodivu ho to nijak neranilo, první zásah ho donutil se restartovat) tak jsem se praštila ještě o stůl. O pěkně tvrdý, pevný stůl. Ne, že by mě to v tu chvíli bolelo, není to jako když si skřipnu prst do dveří (to se mi stává často, jsem prostě máčo) nebo když si položím ruku na rozžhavená kamna (to se mi taky stává často, lol), ale ta modřina mě štve. Nemůžu si položit ruku na stůl, jak jsem zvyklá xD
Také jsem se konečně dostala k tomu, co se mi v posledních měsících nedaří. S lepší náladou to jde lépe, a konečně jsem oběhla affs! Uznávám, že ne všude jsem zanechala komentář (a za to se omlouvám) ale oběhla jsem vás všechny. Zároveň jsem zjistila, že jsem o hodně přicházela - ŽZO, LBD... prostě a jednoduše jsem jen valila oči, když jsem si pročítala vaše články/povídky/recenze. Vážně... wow.
Zároveň jsem si dnes usmyslela, že si prostě musím koupit Tomb Raider. Prostě musím! Nestačí mi ty tři poslední díly, musím mít prostě i TR z roku 2013 (všechny jsou TR, ale tenhle je jen TR o.O) Už jenom proto, že je to nové, neprozkoumané prostředí, jiná Lara a - to nejhlavnější - hororový nádech.
Ale než se pro TR dostanu (pokud ho vůbec seženu) tak si budu muset vystačit s remakem prvního TR, tedy TR: Anniversary. Ještě pořád jsem ho nedohrála, sekla jsem se v Egyptě. Umíte si představit, že byste měli přeskakovat pasti, které by vás jinak rozmačkaly? Drsný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scriptie Scriptie | Web | 26. února 2014 v 12:58 | Reagovat

TpM mi vůbec nevadí, ale nestíhám to číst, to je vše. :-D Taky se v tom trochu ztrácím, ale to bude těmi nepřečtenými kapitolami.
Jinak, doufám spolu s tebou, že ti tvoji náladu nikdo (ani něco) nezkazí. Protože, eh, to by stálo za naštvání. xP
Hobit 2 byl super (viděla jsem ho 2x), Fili a Kili mají umřít. Je to v knížce. :(((

2 Clara Black Clara Black | Web | 26. února 2014 v 13:00 | Reagovat

[1]: Já nechci aby umřeli :(( Bože... oni nesmějí umřít! :o

3 Calla Calla | 26. února 2014 v 13:02 | Reagovat

Chci se ti omluvit za to, že jsem to napsala takhle pozdě. Nemám ráda, když lidem musím říkat pravdu. Raní mě, když vím, že jsou pak zklamaní. Navíc je to jenom můj názor. Je jeden a myslím si, že spoustu lidí tvoje povídka určitě baví. Takže ještě jednou promiň za to, že jsem nesebrala odvahu dřív a neřekla svůj názor. :/

4 Clara Black Clara Black | Web | 26. února 2014 v 13:12 | Reagovat

[3]: V pohodě, ale příště to řekni rovnou, ano? Je to tak lepší nejen pro mě, ale i pro tebe :)

5 Scriptie Scriptie | Web | 26. února 2014 v 13:53 | Reagovat

[2]: Moje reakce byla stejná. Proto se tak strašně moc bojím třetí části Hobita. Protože určitě budu brečet jak želva a pošlu Tolkiena i Jacksona (režisér) do nejtemnějších koutů světa. Nah, já mám prostě smůlu na oblíbený postavy. :(

6 Clara Black Clara Black | Web | 26. února 2014 v 14:07 | Reagovat

[5]: Jo, tak to jsme dvě :(

7 Angela Angela | E-mail | Web | 26. února 2014 v 15:04 | Reagovat

Nemáš vůbec za co... Už dlouho jsem slibovala, že JaM začnu číst, ale nějak jsem se k tomu nedokázala dokopat, což mě teď hodně mrzí, protože je to úplně úžasná povídka a strašně mě baví! :D Dobře, nedočetla jsem ji celou, jsem u 28. kapitoly, ale tento týden ji určitě dočtu a budu moct začít číst TpM. Chci to právě dohnat, abych nebyla mimo a neztrácela se v ději. :-)
Jinak si vážně myslím, že to je skvělá povídka a stálo by za to, vydat ji jako knihu. Určitě bych si ji koupila. :-D
Nemyslím si, že bys měla s psaním této povídky přestávat a je super, že píšeš dál. :-) Ano, píšeš pro čtenáře, ale záleží taky na tobě, na tom, jak tě psaní té povídky baví a jaký z ní máš pocit, takže když se najde někdo, koho už to třeba moc nebaví, tak máš stále další čtenáře a hlavně tvůj dobrý pocit ze psaní. Ale zase chápu, že ta odezva a názory jsou důležité a vždycky potěší. :-)
Spíš si myslím, že ostatní nemají moc času, a proto nekomentují... Nebo prostě skončili někde u začátku a chtějí to dohnat (a jako já se k tomu třeba nedokáží dokopat :D ).
Ale ne, nechci, aby to vyznělo tak, že se musím ke čtení dokopávat, hrozně mě to baví a pokaždé si chci najít na čtení klid. :D

8 Angela Angela | E-mail | Web | 26. února 2014 v 15:06 | Reagovat

Tak takhle dlouhý komentář jsem už hooodně dlouho nenapsala. :-D

9 Kate Kate | E-mail | Web | 26. února 2014 v 17:24 | Reagovat

J8 se snažím Affs obíhat, co to jde, ale bohužel to ne vždy jde. :/

10 Sillia Sillia | 26. února 2014 v 17:41 | Reagovat

No, jsem ráda, že máš opět dobrou náladu a jak jistě víš, já komentář zanechám u TpM pokaždé (pokud ten den zrovna nemám zákaz na PC, kvůli nějaký naprostý hovadině), tím chci říct, že můj názor znáš a já nerada dělám dvakrát jednu a tu samou věc (proč bych se také namáhala, že?), proto také nechápu tvoje rozhodnutí přepsat JaM, ale když Tě to baví a chceš to udělat, směle do toho, já si velmi ráda přečtu všechny kapitoly v novém kabátku a dozvím se ty informace, po kterých od začátku tak zoufale toužím, kvůli kterým mi skoro nefunguje klávesnice (jak na ní slintám), mám rozbodaný zadek (z toho jak u Pc sedím jako na jehlách) a mozek rozežraný broukem (kterého mi tam právě ty vkládáš).
Ale naprosto mě uchvátila myšlenka na třetí díl, respektive ten předprvní. Moc se těším, co zjistím, možná se konečně doberu k odpovědi, proč Clara musí brát ty prášky a co je to vlastně za prášky. Ano, tento brouk může za totální devastaci mého do teď celkem inteligentního mozku. Ale stejně bych radši viděla pokračování TpM, chtělo by to alespoň tolik kapitol jako JaM xD, každopádně to mě vede k důvodu mého absolutního nadšení. Ty pokračuješ! Jupí! Hurá! Sláva! Yeah! Co dodat? Možná tak jenom další várku radostných výkřiků, chceš? Ne nebudu se opakovat, máš smůlu.
Krom toho, modřiny dokážou naštvat celkem fest, zvlášť když samotné jejich způsobení je tak nicotné, ale ony bolí a obtěžují ještě několik dní. To je jako naschvál, jako by se proti momentálně šíleně naštvaným lidem někdo úmyslně spiknul.

11 Rexxanna Rexxanna | E-mail | Web | 26. února 2014 v 20:11 | Reagovat

Též doufám že ti nic náladu nezkazí... Též mě mrzí že nemohu říct svůj názor na TpM... Moc mě to mrzí ale teď nevím jaksi nevím co číst dřív... Ale podle toho co jsem se dozvěděla z ostatních blogů tak je to super... Opravdu mě mrzí že TpM nečtu... Měla jsem v plánu si to pěkně v klidu přečíst... Ale ne... Dneska to budu číst... Abych ti pak mohla říct svůj názor... prostě musím to přečíst... A navíc mě to tak láká... a možná že se k tomu vyjádřím ještě dnes nebo zítra... Pokud to tedy nevadí... Opravdu si přijdu teď jako blbec (né že bych jím nebyla...). Jinak ještě teď přeji pěkný večer :)

12 Hermi Hermi | 27. února 2014 v 6:55 | Reagovat

Co se týče TpM, tak mi nevadí vůbec nic... Možná by to jenom chtělo, aby se Clara konečně zamilovala do Setha...:-) :-) (...Poslední dobou mi to přijde takový...  ...jednotvárný...  ...Ale ne moc...  ...pořád je to SUPER...!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama