Deník jedné Černé příšerky (24.2./14)

24. března 2014 v 12:19 | Clara Black |  Něco jako deník

Osmá noc bez spánku, i s práškem. Začínám si myslet, že jsem možná člověk, u kterého dokází k nějakému vývoji, takže si můj mozek myslí, že není třeba spát, že mi bude stačit klasický odpočinek ve formě polehávání v posteli. Ne vážně, i to je podle mě možnost. Dobře, vtip xD
Poslední dva dny jsem na blog totálně kašlala, nenapsala jsem ani jeden článek a musela jsem z donucení přednastavit ten článek o klubech na Blog.cz, protože jsem žádný jiný článek v zásobě neměla. Nevím čím to je, ale nějak se mi do blogu nechtělo. Nechtělo se mi psát jakýkoliv článek, ani ten hloupý deníček - natož psát nějakou kapitolu nebo povídku. Jediné, na co jsem se zmohla bylo to, že jsem napsala asi dvě věty u 92ky, víc nic. Celkově jsem se celý víkend děsně nudila, ale nemohla jsem se donutit k tomu, abych něco dělala (na blogu). Ach ta lenost.

Také mi přijde divné, že mám už asi druhý týden jakousi ''rýmu-ne-rýmu'', skoro jako bych měla na něco alergii. Svět je vážně podivný, stejně jako to, že mi pořád z nosu teče krev a děsně mě bolí. Ale stále to není všechno, protože je život opravdu zákeřný. Co mám tu nespavost, tak mám už i halucinace a slyšiny, to je ještě lepší. To abych se pomalu i bála pokoušet se usnout, ty halucinace jsou vážně... děsivé. Nebudu říkat, jaké, ale... radši nic.

V poslední době jsem ale zaregistrovala ještě něco. Od té doby, co jsem začala chodit do práce (a dnes tam asi nejdu, nebo alespoň v době, kdy tohle píšu to vypadá, že tam nebudu muset jít, pro dnešek) se toho hrozně moc změnilo. Táta měl včera dobrou náladu, jak jsem mu koupila Level, tak si ho asi hodinu četl a ani nedutal, zatím co jsem seděla s mámou v křesle (ano, vejdeme se tam obě, já jsem totiž velice snadno uložitelná) a bylo to fajn. Navíc jsem teď neměla žádnou depresi, jen záchvat a děsný strach, když byla bouřka - aneb akustofobie je vážně na nic. Netuším, čím to je, ale je to fajn. Sice jsem pořád taková nějaká zahloubaná do temna, ale cítím se líp. Práce mi dělá radost a jsem sice unavená, ale klidnější. Mnohem klidnější. Tak mi nezbývá nic jiného, než doufat, že to vydrží.

Taky je fakt, že je tohle deníček, takže bych taky mohla zmínit, že se moje lenost nevztahuje jen na blog, ale i na čtení. Tedy, z velké části je to také způsobené tou mou nespavostí a nevolnostmi, ale to nic nemění. Stále jsem nepřečetla Brisingr, stále jsem nedočetla ty dva díly Upířích deníků - a pořád mi v tašce leží Zhubni. A jak to se čtením a recenzemi vypadá? Zatím nijak, ale v noci to hodlám napravit. Tak jako tak zase nebudu spát, tak si budu alespoň číst, když už jsem si dnes odpočinula - k ránu se mi povedlo úspěšně odpočívat, vypnout myšlenky a dvě hodiny jen ležet, oči zavřené - tohle je teď můj odpočinek. Takže si myslím, že bych to čtení mohla zvládnout. A taky bych už konečně měla dopsat tu 92ku a pustit se do psaní... nějaké povídky. Ale jaké? Zatím nevím. Možná nějaká jednorázovka, nebo TpM, to se mi píše dobře. Anebo Chůva, tu mám taky rozepsanou. Ale nejdřív 92ka.

Po době, kdy bych za normálních okolností měla mít oběd, který jsem dnes vynechala - sedím u noťasu, zabalená v mikině, vestě a dece, s hrnkem speciálního kafe, abych se zahřála a ''nakopla''. A musím se přiznat, že mi dnes přišla výhra od Syki, Paladinovo proroctví. A vypadá to dobře. Moc dobře :D Navíc jsem v knize objevila (ehm, k mému velikému potěšení) několik záložek. A jakožto sběratelka záložek jsem vážně nadšená!

Ale smůla se mi věčně lepí na paty. Nakladatelství Moba vyhlašuje další možnost mít recenzní výtisk knihy Hvězda a já si říkám: ''Páni, tak když si před tím Nessa zabrala pro sebe Dýchání pod vodou, které jsem tolik chtěla, tak si vezmu tu Hvězdu. Dýchání pod vodou tedy mít nebudu, to mě fakt mrzí, ale co s tím nadělám? Nic. Ale budu mít Hvězdu, tu taky strašně moc chci.'' A víte co? Pak mi Nessa píše: ''Mám Hvězdu :3'' A já si můžu vytrhat všechny vlasy. Asi jsem příliš naivní a dobrosrdečná, když bych se s ní podělila, kdybych měla obě knihy. Ale v jejím případě to logicky neplatí. A já mám zase velké nic, to je vážně skvělé. Ale fakt, Nesso, jestli má tohle být dělení, tak to je tedy pěkně na *****. Díky, že jsi se podělila, když jsi věděla, že jsem moc chtěla tu Hvězdu...

Dobrá, dobrá. Cítím se šíleně provinile, křivdila jsem ti, zlato. (dotyčná osoba ví, že mluvím k ní) Tímhle jsi mi totálně vzala vítr z plachet, abych byla upřímná. Zároveň je to od tebe ale vážně strašně moc hezké! Aneb... když vás kdosi šokuje :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sillia Sillia | 24. března 2014 v 15:09 | Reagovat

Ach ta lenost, jak moc je mi známá a blízká... Tak jí neřeš, dělej si pár dní nebo týdnů co chceš, vykašli se na nás a vrať se k nám až na to budeš mít chuť a náladu. To je asi to, co bych udělala já, jakožto velmi líný a přelíný človíček.
A víš, že jsi první člověk, od kterého slyším, že se těší do práce? Zatím každý v mém okolí, kdo se o ní zmínil, tak si jenom stěžoval, takže je docela pěkný, zajímavý, slyšet i pravý opak.
Ani jsem nevěděla, že sbíráš záložky... Jestli chceš, můžeš si nějaké vyrobit, možná Ti udělají podobnou radost.. Budou originální a přesně dle tvého přání. Stejně by mě ale zajímalo, kolik jich chceš mít, protože zrovna záložek je nesčetné množství. Promiň to dloubnutí, ale dneska mám nějakou rýpací náladu.
Jo a pokud chceš něco psát, tak TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! Otravuje Tě to už? Ne, víc toho nebude, už je toho víc než dost, i když...  TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! TpM! Vážně promiň, ale víš jak já na Mistrovi, teď už tedy jen Sethovi, ujíždím, moc se na tu kapitolu těším, tak až budeš mít náladu a chuť, tak nějakou další kapitolu napiš a hoď nám jí sem. Budu se těšit. :-)

2 Clara Black Clara Black | E-mail | Web | 24. března 2014 v 15:17 | Reagovat

[1]: Já žádné dloubnutí nezaregistrovala :-D A záložek chci mít tolik, kolik se mi jich povede nahrabat :D
A tvůj komentář mě fakt pobavil xD Ale dobrá, hned jak dodělám bannery, tak se vrhnu na psaní TpM :-D

3 Milenne Milenne | Web | 24. března 2014 v 18:15 | Reagovat

Ta osmá noc beze spánku mě moc mrzí, sis, konečně jsem věřila, že to zabere, ale očividně...:(
Mrzí mě, že jsem dlouho nekomentovala, ale vím o všem, co se tady na blogu šustne (som hlídač, hehe :-D) a moc dobře vím, že jsi vymazala tu naprosto geniální starou povídku, která se mi tak líbila! :)
Ta rýma...možné třeba je, že se u tebe projevila alergie, ale spíš to bude z nastydnutí, sis. :)
Nechceš si radši zahrát na zavináče? :D
Jinak,  jsem ráda, moc ráda, ne...ŠÍLENĚ  RÁDA, že ty prášky zabírají a navíc (to s tím tátou) je na čase říct, že jsem to říkala! :)
Ach ano, ta lenost, neřešila bych, sestřičko mám úplně to samé. :)
Ale myslím, že TpM bys napsat mohla (můj mailík...chudáček, tak prázdný! :( :DD)
K výhře GRATULUJI (jako, že je tu ten smajlík na fb, ten pes jak tleská...! xD) a doufám, že ta knížka bude luuuuxusní! :D
A že mi povíš, co budeš chtít k těm narozeninám aneb hlavně nenápadně...x) :DD
Jo...Nessa to docela dost přehnala. Ani se ti nedivím, že jsi tak naštvaná nebo spíše řečeno zklamaná. Myslím si...ty víš co! ;) :D
Ale to už je jen na tobě! :)
Tak, můj výtvor je hotov, myslím, že jsem se vykecala až dost! xD

Sestřička Milenne, co zase jde psát tuuuu recenzí! :D

4 kattews kattews | Web | 24. března 2014 v 18:45 | Reagovat

Ach jo, kdy ty se konečně vyspíš? :D Znám tvůj pocit lenosti, mám to úplně přesné. Mám čas, ale nechce se mi. :D Všechno bude dobrý, když se to teď zlepšuje, přece to jen tak neodejde. :) Vydrží to. :) Ale přecejenom. Když se překonám a něco na blog napíšu, docela to za to stojí. :) Tak se drž, držím ti palce.:)

5 kattews kattews | Web | 24. března 2014 v 18:51 | Reagovat

Jo, našla jsem na blogu mé jedné affs krásné video. Potěší tě, doufám. Hned jsem si vzpomněla na tebe. :)
http://www.youtube.com/watch?v=JizcxCRnqV8#t=79

6 Rexxanna Rexxanna | E-mail | Web | 24. března 2014 v 19:42 | Reagovat

Na mě teď hrozně dopadla lenost... Prostě nic nedělat. :D Doufám že se co nejdříve vyspíš a ta nespavost bude pomalinku ale jistě opouštět tvé tělo... :D Jinak se těším co jsem hodíš... Poslední dobou jsem také neměla náladu na blog ale když mám zase velikou náladu tak nemohu na internet.... Nebo spíše na PC :D

7 Sillia Sillia | 24. března 2014 v 21:20 | Reagovat

[2]: Tak v tom případě dělej, že tu omluvu za dloubnutí ignoruj a dělej, že tam není. ;-)

8 Nya Nya | Web | 25. března 2014 v 18:26 | Reagovat

Jooo tak to ohledně té lenivosti znám...jelikož na mojem novém blogu na moji novou povídku nebyla žádná reakce přemítala jsem o tom jestli vůbec mám pokračovat a psát ji dál :O jestli vůbec nekoho zajíma :/ a tak jsem nenapsala nic :D asi bych se k tomu měla dokopat

9 Kate Kate | E-mail | Web | 30. března 2014 v 19:42 | Reagovat

Problém krve z nosu jsem snad na nějakou dobu vyřešila, a tu "rýmu-ne-rýmu" mám taky, ale ne tak dlouho. :/
Já bych menší šok uvítala. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama