Deník jedné Černé příšerky (4.3./13)

4. března 2014 v 18:44 | Clara Black |  Něco jako deník
Probíhá VÝSLECH, článek najdete hned pod tímto článkem


''Když máte v krvi tolik jedu, nezbývá vám nic, než se zastřelit...''

A co když máte v krvi tolik smutnu a bolesti? Zatraceně mi hoří ruka, ale už mi alespoň neteče krev, za to jsem ráda. Je pravda, že to bylo víc, než včera, konkrétně šest sedm osm zářezů, ale... pořád jsou droboučké a nijak hluboké. Prostě nedokážu přestat, nedokážu...
S tátou to je vlastně takové, jak jsem předpokládala. Špatné. Chybí mi máma. Ona se mě alespoň jednou za dva dny zeptá, co jsem dělala. A usměje se na mě. Bože, chci jen jedno hloupé objetí... abych věděla, že vážně nejsem sama. Ale být v tak velikém domě, sama, nebo s tátou - vyjde to na stejno - jsem osamělá, protože se o mě nikdo nezajímá. Dřív za mnou máma chodila do pokoje jen aby si popovídala, ale už to nedělá. Teď je na Moravě, hrozně daleko a já už pět hodin čekám, jestli zavolá, ale mobil se nerozezvonil.
S každou jizvou se dál rozvíjí můj příběh. Moje tělo je popsané tolika vzpomínkami a vypráví nevyřčený příběh bytosti, která se neměla narodit... Zjizvená levá ruka, na zápěstí, na malíčku, na prostředníčku už vybledly křížky, nápis HAIT už ztatil svou čitelnost, překryla ho slova PROKLETÍ, BOLEST, MUČIT, na zápěstí bledne nápis BLACK, pod ním dávno zmizelo drobné srdíčko věnované otci, napravo od srdíčka, kousek níž pomalu bledne kříž bolestivě vyrytý nůžkami, a od té části ruky se táhne dlouhá změť obyčejných jizev v podobě jednoduchých čárek, která se táhne až nahoru, k rameni.
Na kyčlích mi pomalu blednou dva křížky, na koleni se vyjímá mřížka, ve které se skrývá nápis NENÁVIDĚT. Moje psycholožka říká, že jsem prý hrozný případ. Prý něco tak strašného neviděla několik let. Ještě že mě neviděla nahou, kdyby viděla ostatní jizvy, poslala by mě do nějakého většího pekla, než je Liberec...
Až teď jsem si všimla, jak příšerně hubenou mám tu ruku. Je tak hubená i ta druhá? Vypadá jako by na ní nebyly svaly, to vysvětluje moji křehkost a žádnou pořádnou sílu. Zvláštní... Je zvláštní být zrůda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milenne Milenne | Web | 4. března 2014 v 19:00 | Reagovat

Sestřičko, ty nejsi zrůda a nikdy jsi nebyla a nikdy nebudeš. Je to hrozné, vím (nebo tedy myslím, že vím, jak se cítíš), ale prosím, moc tě prosím- nedělej to!!!
Brečím tady asi půlhodiny, což je paradox, vzhledem k tomu, že jsem naposledy brečela, když jsem málem jako malá umřela. Deset let jsem nebrečela a teď ani nevím, jak to zastavit. Já...nechápu, proč, ale ty..proč se neustále bereš za zrůdu a ne za člověka?
Všichni jsme stejní, všichni jsme lidé, možná trochu odlišní ve vzhledu, povahách, ale to je všechno. A i když jsi Clara Clarushka Black, nikdy nebudeš nic jiného než ta neuvěřitelně nadaná, talentovaná, geniální, inteligentní, chytrá, mírně ukecaná, občas naštvaná sestřička, kterou bych jako součást rodiny bez rozmyšlení brala. Mám tě mnohem radši než celou svou rodinu a hrozně mě trápí to, že si ubližuješ. :(
Vždycky je cesta, kterou se dá jít, není všechno jenom o tom, dostat ze sebe bolest...Bojuj s tím! Mamka ti určitě brzo zavolá, babička přijde, táta přijde z práce. Nemusíš se bát toho, že budeš sama, ty nikdy nebudeš sama. Vždycky bude nějaký kamarád, co ti pomůže! :)
Ať to bude Nessa, Nogard nebo kamarádka ze Skalice. Jestli jsou to tví praví kamarádi, nevykašalou se na tebe- pomůžou ti. Budou tě držet nad hladinou a brát takovou jaká skutečně jsi. Ta dokonalá, hodná, milá a nesmírně obětavá sestřička-
Clara Clarush Clarushka Enit Bunny Satan Waver Dahmer Gordon Black. Nikdo jiný a rozhodně ne Nikdo.
Psáno 4.3.2014 v slzách, smutku, pravdě a upřímnosti tvou sestřičkou Milenne, která se za případné gramatické chyby omlouvá.

2 Hermi Hermi | 4. března 2014 v 19:10 | Reagovat

1. Jestli je někdo zrůda, tak to rozhodně nejsi ty.
2. Opovaž se zastřelit! Chci vědět, jak skončí TpM!!! :D
3. Jestli máš fakt tak hubenou ruku, jakože asi nejen ruku, tak začni jíst.
4. Když se s tebou rodiče nebaví, tak se bav ty s nima.
5. Vždycky si řekni, že to ještě nějakou dobu vydržíš a jak jen to bude možné, tak se prostě odstěhuješ...
6. Přestaň se řezat! Copak tebe to nebolí? Ty jsi vážně zvláštní člověk...

P.S.: Se svýma povídkama to dotáhneš daleko... Tak si neubližuj, ať se toho dočkáš...!

3 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 4. března 2014 v 19:56 | Reagovat

Pocit že jsi psychicky na dně, nikdo o tebe nestojí.. to znám moc dobře. Naštěstí mám strach se opravdu pořezat a zatím zůstávám jen u osvědčeného kružítka.. v poslední době jsem si navykla v depresích začít psát zoufalé vzkazy a šifrovat je morseovkou. 1. když je někdo najde, pravdeěpodobně si je nepřečte
2. pokud nejsi jako moje kámoška, která morseovkou píše skoro tak rychle, jako normálně a musíš nad tím trochu přemýšlet, tak ti to zaměstná mozek a docela uklidní:) A kromě morseovky si ještě píšu po rukách - v současné době denodenně obtahuju obrazec skládající se z naškrábaných a poškrtaných černých slov happy, sad, useless, broken, numb, superficial a carefree, které překrývá velký nápis CONFUSED. Nwím proč, ale mi se potom zlepšuje nálada:)

4 Scriptie Scriptie | Web | 4. března 2014 v 21:09 | Reagovat

Už asi třikrát jsem napsala větu a pokaždé ji přeškrtala (resp. smazala). Netuším, co ti říct, abys o sobě nemyslela jako o zrůdě. Protože je to absurdní. Na světě jsou lidé, kteří se ani mezi lidskou rasu počítat nedají, protože páchají takové zlo, že by se oni dali počítat za monstra. Ne ty. Ty jsi nikomu nic neudělala a přesto trpíš. To je docela paradox, když to tak vezmeš. A všechny ty jizvy... nedokážu pochopit, že k tomu máš odvahu. Já se totiž bolesti v podstatě bojím.
Znám pár citátů, které jsou věrohodné, ale když bych ti je řekla, pravděpodobně by sis zoufale kladla otázku "kdy už mají být ty dobré časy?" A na to bych ti nedokázala odpovědět. Ale znám jeden, který je vtipný: "život je jak schody do kurníku. Krátkej a podělanej."
Promiň. Když se lidi, na kterých mi záleží, trápí, snažím jsem je rozveselit takovými zvláštními metodami. Občas přemýšlím nad tím, jestli to někdo nebere jako urážku. A pokud to tobě tak vyznělo, tak se moc omlouvám. Nemyslela jsem to tak. Chci říct, že je mi opravdu líto, že se tak trápíš a ještě víc je mi líto ta bezmocnost, kterou pociťuji. Že jediné, co dokážu udělat je, dřepět u notebooku a psát ti tohle. A doufat, že ti když už ne můj, tak aspoň komentáře nade mnou (a pode mnou) vyloudí nějaký ten (alespoň poloúsměv) úsměv na tváři.
Nechci si to po sobě číst, protože bych to určitě celý smazala a nakonec by z toho byly houby. Proto mi prosím promiň nějakou tu chybu, přehled či větu, nedávající smysl. Moc doufám, že někdy v nejbližší době se na tebe usměje štěstí i nějakou maličkostí. Třeba že ti zavolá máma (i když netuším, jak moc je to pro tebe maličkost, protože si myslím, že to pro tebe bude spíš důležité, takže prosím omluv i toto), nebo něco podobného.
Spousta lidí říká, že když moc mluvím, měla bych pak zklapnout. Což teď udělám. Snad jsem tě nijak nepohoršila nebo tak nějak. Jestli chceš, můžu se za tebe pomodlit (taky se omlouvám, blbý "vtip") a... to je asi tak vše. Tak se pevně drž zuby nehty, abys nepřepadla přes pomyslnou hranici k vážnému plánování sebevraždy. Nemyslím, že bys tím udělala spoustě lidem radost. Řekla bych, že spíše naopak.
Taky bych ti chtěla říct, že mám kamarádku, co se občas řeže. Vyprávěla mi to. Že se jí pak hrozně ulevilo. Bohužel, nedokážu si to představit. Ale to už je zase od tématu. -.-''

5 Scriptie Scriptie | Web | 4. března 2014 v 21:09 | Reagovat

[4]: Opravdu jsem nechtěla napsat tak dlouhý komentář. Jaksi mi to uklouzlo. o.O

6 Clara Black Clara Black | Web | 4. března 2014 v 21:14 | Reagovat

[5]: V pořádku, moc ti za ten komentář děkuju :) Teď už se cítím líp, začala jsem psát horor, takže jsem v klidu, ale moc díky :)

7 Scriptie Scriptie | Web | 4. března 2014 v 21:29 | Reagovat

[6]: Tak to se mi dost ulevilo. A na horor se moc těším. Zveřejníš ho, ne? :-D

8 Clara Black Clara Black | Web | 4. března 2014 v 21:38 | Reagovat

[7]: Jop, zveřejním :D Možná už zítra, protože nemám nic přednastaveného xD

9 Xanya Xanya | Web | 4. března 2014 v 22:16 | Reagovat

Ty nejsi zrůda,jedině ty lidi co ti ublížili máš ty sama právo nazývat zrůdami,ale ne sebe. Sebepoškozávaní je... Prostě kdo to nezažil,nepochopí. Nebudu tu opakovat,že všechno bude dobré,ale rozhodně to nevzdávej-máma ti zavolá,prostě se to vyřeší. Já bych si to pořád opakovala,ale se silnými depresemi takové zkušenosti nemám takže promiň jestli píšu blbosti.
Už nevím co napsat,prostě souhlasím s holkama,máš lidi,kteří tě mají rádi a berou takovou jaká jsi-jak zmínila Millene. Rozhodně si o sobě nemysli,že jsi zrůda,protože to není pravda. A těším se na ten horor. ;)

10 Clara Black Clara Black | Web | 4. března 2014 v 22:22 | Reagovat

[9]: Díky :) Máma nakonec nezavolala ale díky tomu hororu jsem v cajku (alespoň teď) a zítra se mámě pokusím napsat :)

11 Kate Kate | E-mail | Web | 5. března 2014 v 17:43 | Reagovat

CLaro, ty nejsi zrůda... :) To dobré na tom už jen to, že si uvědomuješ, že bys to dělat neměla. ;) Teď už stačí jen najít tu vůli...

12 Enna Enna | E-mail | Web | 5. března 2014 v 20:43 | Reagovat

Nie si zrůda, si super baba, čo píše geniálne poviedky (len ja som taká blbá a nenajdem si niekedy čas na prečítanie si ich). Si supeeeeer.

A ospravedlňujem sa, dlho som nekomentovala. Cez jarné prázdniny sme boli na lyžovačke. Neviem ako to tam máte vy v Česku, ale my sme ich mali 22.02.2014 - 02.03.2014 Takže som ti nemohla písať komenty. A ospravedlňujem sa ti, že som nepísala komenty ani predtým. Mám to teraz v škole blbé, ešte musím chodiť na doučko a robiť si aj z tadiaľ DÚ :/  Horor si rada prečítam ak mi ešte vyjde čas, teda ak si ho tu už zverejnila (snažím sa totiž prečítať čo som vymeškala, takže idem odzadu.A ešte pri tom mám taký dokonalý zrak...). Takže si nehovor, že si zrůda, lebo ti pošlem nejakú fotku mňa :DD Vyzerám hroznee (a keby sa ma počula smiať sa,Lexi a Fia ti to môžu potvrdiť, že sa smejem ako niečo oveľa, oveľa horšie než retard :D )  Takže si nič také nehovor, prosím ťa. Dúfam, že som nenapísala niečo zle, ak hej tak sa ti ospravedlňujem. A dúfam, že sa niekedy  naskytne možnosť, že ti môj smiech nejak pošlem a zasmeješ sa a, že si sa aspoň trocšku usmiala pri čítaní tohto komentu.

13 Clara Black Clara Black | Web | 5. března 2014 v 20:57 | Reagovat

[12]: Tvůj komentář mě celkem zarazil... ale díky :D
Doufám, že sis prázdniny užila, chápu to, takže v pořádku. Jinak - díky, tvůj komentář mě celkem pobavil (myšleno v tom nejlepším slova smyslu) :D

14 Enna Enna | E-mail | Web | 6. března 2014 v 7:13 | Reagovat

[13]: som rada :D a ten horor bol dokonalý :33 viac, viac, viac, potrebujem ešte horory (od teba)! :3 tvoje horory sú geniálné :3 :D

15 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 6. března 2014 v 9:05 | Reagovat

Tohle si o sobě nemysli, strašně mě to mrzí a bolí, když si někdo, kdokoli o sobě myslí takové věci.

Nemusíš mi věřit, ale vzhledem k cestě, kterou jsem urazila, bych řekla, že často ti, kteří si o sobě myslí, že jsou stvůry, že jsou méněcenní - jsou ty nejúžasnější osůbky na světě.

Mrzí mě, když vidím, že by stačilo tak... MÁLO. Tak málo, abys byla zase šťastná.
Jenom objetí... zájem.

Cítím se trapně a špatně, když jsi mi napsala u mě, že by sis přála zažít kamarádství.

Já právě kvůli tomu, že moje máti zrovna nemusí mou nejlepší kámošku (kterou zbožňuji)... bojuji na několika frontách - a všude prohrávám.
Upřednostňuji jednu před druhou, aby se obě cítily šťastné. Spokojené. Abych nikomu neublížila, a pak se cítím vyčerpaná a mám pocit, že... jsem neudělala NIC.

Přeju ti, aby tě někdo šíleně moc miloval - protože ty si to zasloužíš.
A už je jedno, jestli to bude muž nebo žena, někdo z rodičů, kamarád, přítel... kdokoli.

Protože ty si tu lásku zasloužíš, zasloužíš si být pro někoho celý svět.

;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama