Recenze - Zakázaná přitažlivost

24. března 2014 v 0:00 | Nessa |  Recenze knih
Zakázaná přitažlivost

Autorka: Kateřina Petrusová

Série: Bavettovi

Díl: 3.

Počet stran: 304

Vazba: Vázaná

Nakladatelství: Fragment

Rok vydání: 2014

Hodnocení na Databázi knih: 88%

Hodnocení na Goodreads: 4.27

Anotace: Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?

Hlavní hrdinka Emily si nechce nechat řídit život od svého otce, který je senátorem. A tak utíká do New Yorku, ale útěk se jí nedaří, tak jak si představovala, jelikož je brzy vypátrána. Její otec je nabídne jednoduchou možnost volby. Buď se s sním vrátí domů, nebo zůstane v NY, ale pod podmínkou, že bude mít osobního bodyguarda. Senátor počítal s tím, že jeho dcera s sním odjede, ale ona ho překvavapila tím, že se rozhodla zůstat. Z jejího rozhodnutí ale není nadšený bodyguard Henry. Henry doufá, že se rozmazlené slečinky rychle zbaví, jenže všechno je jinak. Na Vánoce se Emily vrací domů a dostává dárek, který ji opravdu vyděsé. Emily je ráda, že má v této době u sebe Henryho, ale on se obává, co udělá, až se dozví o jeho minulosti? Zůstane, nebo odejde?

Emily Evansová byla vždycky hodná holka, jediná sestra svých bratrů, a dcera senátora Evanse. Nyní je už Emily dospěla, a nelibí se jí, že jí její otec řídí život, tak si ho bere do vlastních rukou. Emily je povahově velmi tvrdohlavá, trošku náladová, a vždy dostala, to co chtěla, dokud nepoznala Henryho. Henry Trovato je bodyguardem ve firmě bývalého mafiána Roberta Bavetty. Když mu oznamují, že bude hlídat senátorovu dceru, myslí si o ní, že je to rozmazlená slečinka, které se rychle zbaví. Jenže Henry Emily podcenil, když očekával, že odjede domů. Povahově je Henry velký bručoun, a má své nálady, hlavně v okamžicích, kdy se ho chce Emily zbavit pomoci nakupování knížek.

Knížka Zakázaná přitažlivost je třetím dílem ze série Bavettů. Na tuto knížku jsem se opravdu ohromně těšila, a vůbec mě nezklamala. Hlavní hrdiny jsem si okamžitě zamilovala. Knížce rozhodně nechybí napínavý děj, ani romantika. Autorka pro mě prvním dílem, o Paige a Michaelovi, nasadila vysokou laťku, kterou překonala tato knížka. Doufám, že toto není poslední knížka, kterou autorka napsala, protože by to byla škoda.


Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji nakladatelství Fragment

Knihu si můžete pořídit zde
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Violett Violett | Web | 24. března 2014 v 20:23 | Reagovat

Tak toto si musím doopravdy přečíst :D Dost mě to nějak zajímá a tvá recenze mě ještě víc donutila si tuto knihu najít :D

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 25. března 2014 v 15:42 | Reagovat

Knížku jsem viděla a chtěla jsem si o ni i říct, ale to jsem asi jaksi přehlídla, že je to třetí díl :D Tak se prvně podívám po těch prvních :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama