Deník jedné Černé příšerky (9.4./14)

9. dubna 2014 v 17:41 | Clara Black |  Něco jako deník


Dnes ráno si připadám spíš jako zombie, nebo troska - než jako zrůda, ale vím, že to ve mě pořád je. Ta špína, zlost a já nevím co, to co ze mě zrůdu dělá. Je to uvnitř, jen to zrovna spí. Ale brzy se to ukáže, za to bych mohla dát ruku do ohně, jak si tím jsem jistá.

Když jsem se večer probudila (včera jsem šla spát asi v sedm? ještě za světla, to byl můj záměr) tak jsem si četla vaše komentáře a teď ráno jsem si ještě všimla toho parádního hodnocení článku, které tam někdo přidal. Klidně si to hodnoťte jako odpad, ale berte to tak, že je to MŮJ DENÍK. Jsou to moje myšlenky, a pokud se vám nelíbí, nikdo vás nenutí je číst. Stejně k tomu jednou muselo dojít, všichni mě jednou budete nenávidět, až vám začnu procházet krkem.
Ale... abych se vyjádřila. Nemám víc přátel, než si myslím. Nejsem hezká, ani chytrá. A nemám žádné sebevědomí. Jsem zcela obyčejná, hnusná, trapná, hloupá zrůda, co si hrozně moc přeje vlastní řeznický nůž, aby si měla s čím hrát. Jsem zničená, i když tohle píšu, tak si připadám jako zrůda.
A nechci být IN, jen když vidím to, jak jsou holky v mém okolí obklopené kamarádkami - a mají kluka, který je má rád, tak mi je ještě víc smutno, protože já ani jedno z toho nemám. Nemám kamarádky, a nikdo mě nemá rád. Nejde o to, že bych vážně chtěla být IN, já nikdy IN nebudu. Jen nechci být sama. Chci mít někoho, komu by na mě záleželo stejně, jako mě na něm, pokud mě chápete. Možná bych si potom nepřipadala tak sama a jako zrůda, kdo ví.

Ach bože... mám příšerný strach se o tomhle zmínit svojí psychiatričce. Jestli mě nechá znovu zavřít do Liberce, tak už to nepřežiju. Jestli mě pošle do Motolu, tak umřu cestou. A pokud mě bude chtít poslat do Bohnic, tak umřu rovnou v ordinaci. Vážně. Zachraňte mě někdo.

Nakonec si udělám puding, který je k mojí smůle čokoládový - a koukám na Dextera, než spadne ta stránka, na které jsem se na něj dívala. Je zvláštní, že jsem uhádla, kdo je vrah s chlaďákem, asi mám vytrénovanou mysl, hehe. A ještě aby ne, mám pro vrahy slabost. Tedy... ty seriálové a taky sériové, ti co skutečně žili. Moje malá záliba, snažím se je pochopit.

Přelom dopoledne a odpoledne byl plný hudby a zpěvu. Netuším, jak jsem to dokázala, ale přemluvila jsem sestřičku, aby mi zazpívala. Vtip byl v tom, že ona nakonec přesvědčila zpětně mě, abych taky zpívala. Zní to šíleně, protože já zpívat neumím, nemám hezký hlas a rozhodně nejsem ten typ člověka, co jen tak začně před někým zpívat. Ale byla to zábava, uznávám. Celkem mě to bavilo. Mám ráda zpěv.

Později jsem ale znovu upadla do toho stavu, kdy mě bolí nos a chce se mi brečet. Přemýšlím nad tím, jaké by to asi bylo, kdyby na mě někomu záleželo. Kdyby mě někdo měl opravdu rád - ale opravdu. Kdyby se mnou někdo byl ne proto, aby si měl s kým zašukat, nebo kvůli sázce, ale opravdu kvůli tomu, že mu na mě záleží. Připadám si příšerně sama, a chvílemi sním o tom, jaké by to bylo, kdyby mi někdo pomohl se vyhrabat z té černé díry, kde teď jsem, protože to sama nedokážu. Nevidím žádný smysl, proč to dělat. Cítím se mizerně a cítit se tak nechci, ale dávám si maximálně dva roky života. Podle svého odhadu totiž déle nevydržím. Pak se jednoduše zabiju a konec. Žádná Clara Enit Vávrová. Ani Clara Black. Jenom ta holka, co měla pech, spadla do něčeho, z čeho už se nedokázala sama vyhrabat - a zabila se, aby už necítila bolest.
Chápu, proč mě nikdo nemá rád. Protože nejsem hezká, ani chytrá - ani nemám nijak skvělý charakter. Nejsem okouzlující, ani nějak přitažlivá. V ničem nevynikám. Trpím depresemi a mám zjizvené tělo, stejně jako duši. Jsem jednoduše odsouzená k tomu, abych byla do konce sama. A asi si to i zasloužím, za to všechno, co jsem provedla. Nejsem pro nikoho dost dobrá. A taky nikdy nebudu. Nezbývá než snít...

Takže vy si myslíte, že jsem nějaká hloupá husa, co se řeže kvůli tomu, že jí nikdo nemá rád. Nebo kvůli nějakýmu jinýmu titernýmu důvodu. Mohli byste si tu do hajzlu uvědomit, že mám za sebou posraný ROKY SEBEPOŠKOZOVÁNÍ, DEPRESÍ A MYŠLENEK NA SEBEVRAŽDU, TŘIKRÁT MĚ ŠIKANOVALI A VE VESNICI, KDE BYDLÍM SI MYSLÍ, ŽE JSEM PSYCHOPAT. Zavřeli mě na týden na psychiatrii, kde jsem musela přežívat každou noc ve tmě, přitom mám nyktofobii - a každou noc brečet jako malá, posraná holka, která je někde ve zavřená, daleko od světa, úplně sama. Takže jestli se vám doprdele chce hodnotit článek, kterej je jako deníkovej zápis a můj emoční výlev, tak si kurva poslužte. Mám vás na noze, zlatíčka.

(Za přemrštěné množství sprostých a nevhodných slov se v tuto chvíli omlouvat nehodlám, klepou se mi ruce vzteky a zoufalstvíma mám co dělat, abych se doprdele nerozbrečela. Mám znova kurevsky pořezanou ruku, bolí to jak kráva a to samý na noze. Takže doufám, že jste spokojený s kvalitou článku, sakra.)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Milenne Milenne | Web | 9. dubna 2014 v 18:07 | Reagovat

Takže, to s tou nespavostí mě mrzí, sis, ale vážně, víš, že to způsobuje jediná věc. :/
To s těmi hvězdičkami...nechápu, jak někdo či někteří mohou být tak bezcitní a dát to sem. Je naprosto logické, že to nemusejí číst a přísahám Satanovi, že jestli se dozvím, kdo to udělal, zakroutím mu krkem. (Obrazně řečeno- ve skutečnosti si asi zahraju na Setha/samouka. -_-') Sis, rozhodně máš pár přátel a rozhodně je to lepší než mít kopu falešných. Jsi moc hezká a o chytrosti se ani nebudeme bavit, protože TOHLE je jedna z věcí, která ti absolutně nechybí. To, že nemáš žádné sebevědomí není na škodu. Já mám to samé, ale s tím už nic neuděláš. :)
Rozhodně však nejsi obyčejná ani hnusná ani hloupá a ani trapná! :)
Jsi neobyčejná, chytrá, hezká a absolutně NEtrapná! :)
Sis, řeknu to asi takhle: Nikdo neříká, že tohle bude trvat věčně. Už brzo si určitě najdeš nějaké kamarádky, kluka, který tě bude mít rád a ty nebudeš sama! :)
Věř mi, mám na to čich. :)
Sis, neboj, když se jí s tím svěříš (a nikdo neříká, že musíš/ ano, já vím, máš být upřímná, ale...:)), už se na to místo nikdy ani nepodíváš. Přísahám na svou tepnu a nemám překřížené prsty. Myslím to smrtelně vážně. :)
Puding je fajn, Dexter také a jsem si jista, že stránka brzo naskočí. Neboj, za chvíli budeš mít svého milovaného Dexouše zpátky. :)
Co se týče toho zpěvu...trapas (x)), ale ty náhodou zpíváš krásně, sis!!! :))
Ano, takové stavy se stávají, ale věř mi, sis, takový na tebe čeká. Ne ve snech, ale ve skutečné realitě, brzo potkáš toho, kdo ti pomůže. A tentokrát skutečného. :)
A co se týče toho posledního odstavce, byť bych ti měla každých pět minut volat na telefon, tak se dožiješ více než dvou let, sis. :)
Udělám pro to cokoliv i kdybych se k vám měla prakticky nastěhovat! Budu dělat jen to, co ti pomůže a udělá šťastnou, sis! :)
A to navždycky, protože ty jsi má "malá" starší sestřička! :)
A opět opakuji: Jsi hezká, jsi chytrá, z toho, že nemáš dobrý charakter doslova plešatím!!! Sis, ty máš naprosto dokonalý a dobrý charakter, takový jen tak někdo nemá! :)
Možná máš zjizvené tělo, ale tím se od ostatních nelišíš. Pořád jsi stejný člověk jako všichni ostatní, jen trochu povahově výjimečný! :)
Nic více! :) A věř mi- budeš pro někoho dobrá, opravdu ano a snít nemusíš. :)
Už brzo se ten tvůj "sen" stane realitou! :)
A teď hoooonem mazej slintat nad mobilem, toť je příkaz tvé sestřičky a zaměstance! 8-) :)
Tvá sestřička Milenne, co má chuť zase zpívat. x) :)

2 Hermi Hermi | 9. dubna 2014 v 18:45 | Reagovat

Nevím, jestli by tě bavilo číst, kdybych ti sem psala, co všechno jsi (hezká, chytrá, talentovaná,...) a co všechno nejsi (zrůda, zombie, troska,...) , ale myslím, že kdyby sis něco udělala, neodpustila by si to neuvěřitelná spousta lidí. To s těma hvězdičkama mě moc mrzí, ale s tím já nic neudělám. To, že to nebaví číst jednoho, neznamená, že to nebaví číst někoho jiného. A ohledně přátelství - myslím, že je to mnohem víc o jiných lidech, než o tobě. To, že se s tebou nechtějí bavit je jedna věc, to, že se ty chceš bavit s nimi je jiná věc. Tak to zkus zkombinovat. Copak neznáš někoho...samotářštějšího? Někoho, kdo se s nikým nebaví? Myslím, že je hloupost pokládat se za bezvýznamnou, když nejsi. Tak se drž. A tím myslím nejen dál od nože. ;DD

3 Ellnesa Ellnesa | Web | 9. dubna 2014 v 19:17 | Reagovat

Myslím, že si o sobě myslíš opak, než si myslím já a ostatní tví věrní čtenáři, ale myslím si, že to někde v hloubi duše stejně víš :-) S tou nespavostí je mi to líto, doufám, že se to brzy změní. A víš, že falešní kamarádi jsou hrozné zlo? Buď ráda, že nejsi obklopena kamarádkami, které na tebe hází falešné úsměvy a za rohem tě pomlouvají. To já totiž znám a je to hrozný. Ale zpět k tomu, že by ses měla držet, a neděsit nás svou smrtí. Protože ty nejsi nepotřebná, jsi skvělá (neříkej, že ne) osůbka, která měla jen pech na okolí a nezaslouží si zemřít!

4 meddie-stories meddie-stories | E-mail | 9. dubna 2014 v 19:50 | Reagovat

Nesmis se tak podceňovat. To ze ty dyliny neberou je jejich chyba, ne tvoje. Ty si úžasná ale porad se kritizujes! A to neni dobre, protoze hodně lidi te ma rádo, tady na blogu, a urcite by si měla hodně kamarádů, kdyby ostatní věděli jak si fajn. Je mi lito, ze na to jeste neprisli. A je mi lito, ze si na to jeste nepřišla ty.:(  u ty cvokařky to zvládneš a i kdyby tě odvezli do Bohnic, mělo by to 1 výhodu. Ja totiž bydlím na proti :D takže by si byla nucena mě videt 3:D :)

5 Storycollector Storycollector | 9. dubna 2014 v 20:13 | Reagovat

Ne, nezabíjej se! Vždycky bude někdo, kdo s tebou nebude souhlasit, ale přece jim neuděláš tu radost, že se zabiješ?! Navíc jsou lidi, kterým vlastně o tvůj život ani nejde. Teď mají blbé kecy, ale jistě by i oni si šáhli do svědomí a litovali by, že na tebe byli oškliví.

6 Efi Efi | 9. dubna 2014 v 21:10 | Reagovat

Ale už vážně! Proč to děláš? Ty si lžeš. Taková nejsi. Ne. Ne. Já to vím. Nech toho. Jsi úžasná, to, co a jak píšeš, je taky úžasný! Z tvé smrti by se URČITĚ nikdo neradoval. Když se s tebou někdo nechce přátelit, je to jeho chyba. Neví o co přichází. A někdo se najde. Určitě. Jen se neřež. Jen se (sama před sebou) neponižuj, neurážej.

7 Kate Kate | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 16:08 | Reagovat

Já tě chápu, a nesnáším lidi, co odsuzujou... -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama