Já, pisálek /5

24. dubna 2014 v 0:00 | Clara Black


5) (podčást) - Žánr
- Jaký žánr příběhů obvykle píšeš?
- Držíš se striktně jednoho žánru, či žánry střídáš?
- Je nějaký žánr který vysloveně nemáš rád/a?
- Co mísení žánru, děláš to často, že spojíš několik žánrů dohromady?
- Většina lidí píše stejný žánr, který nejraději čte - a poslední dobou je velmi oblíbený dystopický žánr. Napsal/a jsi někdy nějakou dystopii či se k tomu chystáš?
Obvykle něco, co bych s oběma zavřenýma očima mohla nazvat thillerem, ale těžko říct, co to vlastně je. Neodvažuji se to nikam zařadit, abych pravdu řekla. Obvykle je to nechutné, temné, někdy smutné - a vlastně... dost psycho. Tak co by to mohlo být? Napadá mě thiller při obou očích zavřených, co vás?

Střídám. Když jsem začínala, psala jsem slaďárny a fantasy, teď píšu thillery při obou očích zavřených, fantasy, sem tam přepis starých slaďáren, pokus o dystopii a chci si zkusit napsat alespoň dva horory. Podle mě by si člověk měl zkusit všechno, protože... kdo ví, třeba takhle objeví ten styl, který mu bude nejvíc vyhovovat.

Ehe, jo. Nesnáším sci-fi. K tomu nemám víc co říct :D

Možná? Ale asi ano, tuším, že jo. Stává se mi to, i když nezáměrně. Ale... to se občas stane každému, ne? :)

Píšu jednu dystopii, jmenuje se Hranice. Vtipná povídka, založená na mých snech. Sice to trochu zavání sci-fi (a to já vážně nesnáším), ale mám tu povídku ráda. Jak jsem říkala, chci vyzkoušet pokud možno všechno. Tedy... skoro všechno. Do erotických povídek se pouštět nehodlám xD


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kate Kate | E-mail | Web | 24. dubna 2014 v 17:07 | Reagovat

No, já se držím u fantasy. :D

2 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 24. dubna 2014 v 19:08 | Reagovat

Já se držím u fantasy a něco podobného jako ty. Narážím na Psychopaty, protože nevím co to je :D Tvoje povídky jsou úžasné, ať jsou jakýkoliv žánr. A píšeš úžasné horory! JaM je taky horor, aspoň pro mě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama