Deník jedné Černé příšerky (25.6./14)

25. června 2014 v 14:10 | Clara Black |  Něco jako deník

Já končím s důvěrou v lidi.
Kamarádky, co kvůli údajnému strachu o mě šly v prosinci za třídním učitelem, aby informoval mou mámu o mém přání umřít, jsou najednou jiné. Nebo stále stejné? Řekla bych, že už se nepřetvařují, konečně vím, jaké jsou doopravdy. Odporné lhářky, jednoduše řečeno. Celá třída mě evidentně zbožňuje (ironie bolí) a jeden spolužák Nesse řekl na větu, že nechci přijet, že prý nechci přijet, protože se bojím mraku. Končím. Vážně. Matka se mi nemůže divit, že se bojím chodit ven, když na mě číhá tuna lidí, co mě nenávidí, co mě pomlouvají nebo co ve mě vidí psychopatku. Chci prášky, hned. Klidně ty, co otupujou, ale chci je. Myslela jsem si, že to nerozdýchám, když mi to Nessa řekla. A o co víc - její mamka si nepřeje, aby se se mnou Nessa bavila. Nenávidím lidi, bojím se jich. Málokdo není takový, jako ti v mém okolí. Divím se, že je tu na blogu tolik hodných lidí...

Ráno mi volala máma s tím, že jí prý kontaktovala sestra nebo samotná doktorka, že bych měla přijít na nějakou kontrolu, která se dělá v sedmnácti letech. Beru to jako boudu, aby mě tam dostaly - určitě mi chtějí brát krev nebo něco podobného, jinak by se s tím na mě máma nevytasila den před tím. Takhle to vždycky dělá, abych jí nedělala nepořádek v režimu. Jenže já se bojím, nemám ráda lékaře, protože ten jejich chladný přístup, injekce a bílé pláště mě děsí - a když jsem u doktorky byla naposledy, psala mi doporučení na hospitalizaci na psychiatrii. I kdyby mě vážně měli jenom zvážit (problém s váhou, zase si budu připadat tlustá), kontrolovat zrak (stejně už jsem brejloun, které lidi nemají rádi) a měřit tlak (vážně chcete levou ruku? tu mám pořezanou až k rameni) a ten zbytek, co je poslouchání a takové ty další hlouposti, tak se mi to nelíbí. Máma mě zase bude muset na něco utáhnout, protože tam dobrovolně nepůjdu. Na to mám z doktorů až příliš veliký strach.

Přišla bouřka. Nejdřív jsem při sledování Reignu (marná snaha se uklidnit a zapomenout na ty ošklivé věci s lidmi ze školy) slyšela vzdálený hrom, ale po cca deseti minutách se ozvala rána jako z děla. Rozklepala jsem se, v záchvatu hrůzy zabouchla okno, klepala se, sotva dýchala a přesunula se z obýváku do pokoje, kde jsem ihned zatáhla žaluzky a zabouchla okno. Rozsvítit, připojit notebook na nabíječku, aby se nebyl totálně vyšťavený, až přijde to nejhorší...
Hope evidentně žádná bouřka ani vichřice nezajímá, dál si cvrliká na dně klece, kde se jí líbí nejvíc. Alespoň ji to neděsí tak, jako mě, to jsem ráda. Nechci, aby se moje malé, opeřené srdíčko něčeho muselo bát. Neustále připomínám mámě, aby k ní nechodila rychle a nemáchala rukama, aby se nebála - ale ona mě neposlouchá. Výsledkem toho je, že se mě bojí ze všech nejméně, protože jsem opatrná, když kolem ní procházím, abych i neplašila. Už si celkem zvykla, ale pořád se bojí rychlých a prudkých pohybů, nebo náhlých ran. Potom je schopná plašit po celé kleci a mohla by si ublížit - a to v žádném případě nehodlám dopustit. Nechci, aby si moje srdíčko ublížilo. Ona je jediná, komu teď bezmezně věřím. Lidé v mém okolí mi totiž už za důvěru nikdy stát nebudou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scriptie Scriptie | Web | 25. června 2014 v 14:31 | Reagovat

Když to tak čtu, tak musím uznat, že někteří lidi jsou s prominutím svině. Koukám, že i u tebe ve třídě (škole) není moc inteligentů (pokud jsem se někoho dotkla... 3:D).
Kvůli brýlím si nedělej starosti. Moje kamarádka je má a má i rovnátka a přesto ji za ně nikdo neodsuzuje. Dokoce mi přijde, že s brýlemi jí to sluší víc. Takže si s nimi nelam tolik hlavu. :)
Kdybych se narodila s orientačním smyslem a kdyby se máma nezbláznila strachy, zvažovala jsem návštěvu... Ale pak jsem si uvědomila, že je to kravina, poněvadž jsem jednak o čtyři roky mladší a jednak mi to prostě přijde divné.
Za Hope jsem ráda. Doufám, že už našla pítko. A naučila se z něj. :)

2 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 25. června 2014 v 16:01 | Reagovat

Taky se dnes cítím mírně pod psa...
Jo, vztahy s lidmi nosí trápení... :)
Jsem ráda, že ti aspoň andulka dělá radost.
Přála bych si, abys Nessu neztratila - i když ta to má taky poměrně těžké.
Nechápu, co to ti rodiče mají s tím, že se  pletou do přátelství. Kdybys kradla a vraždila, oukej... ale...
mně se to nelíbí. S tímhle se můžeš bavit, s tímhle ne...
Drž se!

3 Kay Kay | Web | 25. června 2014 v 16:03 | Reagovat

Lidi jsou idioti a svině k tomu, co naplat. A doufám, že Nessa nedá na svojí mámu a bude se s tebou bavit i dál!
A taky nesnáším doktory, mám z injekcí panickej strach. A ze zubaře ještě víc, jen co je pravda.
Jinak Hope ti hrozně přeju, nám taky nedávno umřel pejsek a teď máme nové štěně, takže chápu ten pocit nové naděje a zároveň stesku. Taky jsem mu několikrát řekla jménem Čiky, naší minulé fenečky. Je mi potom smutno.

4 Ella Monurová Ella Monurová | E-mail | Web | 25. června 2014 v 18:10 | Reagovat

Já osobně nemám ráda lidi.. Jako, kamarádku ano, blogery taky, ale takový ty lidi co se divně dívají anebo si začnou hned šeptat mi nehorázně vadí.
Doktoři jsou příšerní, neustále mi připomínají mojí váhu. Mám mírnou nadváhu a oni mi to neustále připomínají (dětskej, na rehabilitacích, neurolog..).
Hope ti strašně přeju..:)
Mimochodem, ta kamárdka u toho psychiatra dneska nakonec nebyla, byla u dětský doktorky a ta jí prej naznačovala pořád, že je blbá nána.. :/

5 Ellnesa Ellnesa | Web | 25. června 2014 v 18:25 | Reagovat

Je mi to líto. Lidi ale nezměníš.
Omlouvám se, že dokážu reagovat pouze takto, ale nějak nedokážu vyjádřit své znechucení a pohrdání těmi lidmi.
A - pardon, Nesso - i její matkou.
Jsem ráda, že je Hope tak úžasná a že z ní máš radost. Vyřiď jí, že jsem si jí už teď zamilovala :-)

6 Keisu Keisu | 25. června 2014 v 20:46 | Reagovat

Občas jsou lidi svině :/ a to s tou Nessou mě mrzí...
a brýle jsou na některých skvělý, mě to třeba všichni chválí :))

7 Akky Akky | E-mail | Web | 25. června 2014 v 20:50 | Reagovat

U nás tedy bouřka nebyla, ale asi by mi to nevadilo. Dnes mi bylo všechno jedno, také mě zradili lidé. :(
Je dobře, že se Hope má dobře. :D Nedivím se, že se o ni bojíš, ale ona si určitě zvykne...
Jsem celkem společenská osůbka, ale když mě lidé zklamou, jsou z nich jen obrovské hory masa, které na mě vrhají nenávistné pohledy. S doktory problém nemám, protože teta je doktorka a k ní také chodím.

8 Hermi Hermi | Web | 25. června 2014 v 21:23 | Reagovat

To se spolužáky je mi líto. Jak vidíš, svět je plný škodolibých idiotů. Ale pořád jsou lidi, co tě mají rádi, na to nezapomínej. Ale zase na druhou stranu chápu tvoji nenávist a zdrženlivost vůči lidem. Nikdy nevíš, co čekat. U vás byla bouřka? Ach jo! Ty to asi nemáš ráda, ale mně to vždycky přišlo, jako zpestření nudného deště. Jako taková třešnička na ošklivém nechutném dortu. XD To u nás dneska od jedenácti ráno až do večera lilo a lilo a bouřka nikde! To je ironie. Jinak - jsem ráda, že si Hope z bouřek nic nedělá. To je dobře. Snad si brzy zvykne i na tvoji mámu.
A ohledně doktorů - rodiče jsou doktoři, takže ty si nemáš ještě v tomto ohledu moc na co stěžovat! XD Ale normální jiný doktory taky nemám moc ráda, ale preventivní prohlídky mi nevadějí (když se obejdou bez injekcí!) A svou váhu neřeš! Jsi hubená až až! Co mám říkat já?! :-D

9 Hermi Hermi | Web | 25. června 2014 v 21:25 | Reagovat

P.S.: Jen pro informaci - asi polovina naší třídy nosí brýle (fakt nekecám!), takže z toho si nic nedělej! :-D

10 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 26. června 2014 v 13:09 | Reagovat

Já nevím, třeba ten spolužák si dělal srandu a nemyslel to úplně zle - ale z takových věcí by si legraci opravdu dělat neměl!! :(
Preventivní prohlídky nemám ráda... A Claro, rozhodně nejsi tlustá s 165 cm!! Koukni se třeba sem:
http://hubnuti.mamincinyrecepty.cz/clanek/bmi-a-idealni-hmotnost
Tvoje ideální hmotnost by měla být asi 55 kg! Takže bys neměla zhubnout, ale spíš trochu přibrat :).

Jé, jsem ráda, že máš tu andulku. Hope je moc pěkné jméno. Určitě se jí u vás líbí! Snad už našla to pítko :).

Jinak nechápu, co ti má matka nakazovat, s kým se máš kamarádit a s kým ne... Vykašli se na ni a pokud chceš, klidně se s Nessou kamaraď dál!!

Kontroly já osobně taky nemám moc ráda... Připadám si při nich trapně :(.

11 Eliza Eliza | Web | 27. června 2014 v 14:41 | Reagovat

Hele víš co, lidi na blogu jsou milejší, protože ti si tě vybrali, že tě budou číst. Navíc, hodně blogerů má/mělo podobný problém, sebepožkozování, nebo jednoduše že je okolí bere blbě. Navíc, ti, co píšou nebo čtou prostě nemůžou mít otupenou mysl jako některý paka ve školách. Knihy otevřou oči, alespoň v to pořád doufám.
Jinak, spolužáky bych neřešila, ale prostě každej je jinej, snaž se to přežít :/ V sedmnácti se na prohlídku fakt chodí, je možná, že mamka zapomněla, ale znáš jí líp, víš jak to je. Taky ty prohlídky nesnáším, ale já proto, že nemám zrovna váhu značka ideál, vím to já i ostatní a vážení je takový peklíčko...
S Nessou mě to mrzí :/

12 Kate Kate | E-mail | Web | 1. července 2014 v 9:11 | Reagovat

Jo, co se týče důvěry v lidi, člověk dělá stále stejné chyby - o tom taky něco vím. :(

No, mamka Nessy si evidentně neuvědomuje, že každý potřebuje přátele. Já jsem ráda, že moi rodiče mi nediktují, s kým se mám bavit, ikdyž se jim někteří mí kamarádi třeba nelíbí.

A jak řekla Eliza - lidi na blogu jsou jiní. Ti tvůj deník nečtou z donucení,a le protože se jim chce, a navíc, ano - spousta z nich měla podobné problémy.

Tohle je normální preventivní prohlídka, která se dělá vždycky v lichém věku dítěte. :) Co si já pamatuju, nikdy mi na ní krev nebrali, pokud mamka neřekla že chce nějaké testy. :D A brejlouny lidi mají rádi. ;) Vím z vlastní zkušenosti. :P

Nesnáším, když nevím kam jdu alespoň týden předem. Já potřebuju mít svůj pořádek. :(

Ignorant ke zvířatům... Taky jsem kolikrát mohla říkat zlatě svatě žádný prudký pohyby, a stejně to nepomohlo.

Jinak, jáí bouřky miluju! :D A taky u nás byla, včera i předvčerejšky.

A už našla Hope pítko? Doufám, že ano. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama