Blogger Tag (Nessa)

22. července 2014 v 0:00 | Nessa |  Co se jinam nevešlo

Takže, ani já jsem nebyla ušetřena, a byla jsem nominovaná Adelle do Bloger Tagu.


10 faktů o mě:

1. Jsem šílený fanoušek skupiny 30STM.
2. Právě jsem zakončila druhák s vyznamenáním.
3. Jsem strašnej závislák na nugetě, nemůžu se jí nabažit.
4. Jednou chci procestovat celý svět.
5. Mám ráda vůni nových knih.
6. Při čtení poslouchám písničky.
7. Jsem strašně netrpělivá.
8. Jsem antitalent na sport.
9. Miluju horkou čokoládu.
10. Mám ráda fialovou barvu.


Otázky a odpovědi:

1. Sleduješ seriál podle nějaké knížní předlohy?
Rozhodně, a ne jen jeden. Sleduju seriál The 100, naprosto boží, ted jen čekat na druhou sérii, pak Vampire Daires, ty knihy se nedají číšt, prostě nikdy nekončící série, a ten seriál není zas tak špatnej, a k tomu ten konec 5. série, hustý, hodně se těším na 6. sérii, pak Under the Dome, což znamená Pod kupolí, knihu napsal Stephen King, a začátkem prázdnin začíná 2 série... pak Witches of East End, ten seriál mám jen 10 dílů, ale i tak je super, a ještě lepší je, že již brzo bude 2. série... dál seriál Delirium, knihu jsem nečetla, ale hlavní herečku mám moc ráda, tak jsem se na to koukla, a no, nevím, co si o tom mám myslet, ale jsem zvědavá na další díly, pokud nějaký budou. A viděla jsem první díl seriálu Game of Thrones, a říkala jsem si,co to sakra je, ale o prázdinách tomu dám druhou šanci, snad to nebude zas tak strašný.


2. Kdyby sis musela střihnout nějakou vraždu, kterou knížní postavu bys zabila?
Hlavní hrdinku knihy Espressologie, Jane, ta byla fakt na zabití.


3. Preferuješ eknihy, nebo normálně papírové?
Preferuju papírové, protože mám ráda když si tu knihu můžu vystavit na poličce, ale i tak čtu i eknihy, ale rozhodně jsem radši, když si tu knihu přečtu normálně, a ne na čtečce.


4. Adrian Ivaškov, nebo Peeta Mellark? A proč?
Adrian ♥! Adrian rozhodně, nejspíš protože on je lepší, vtipnější, a zajímavější než Peeta, takže za mě rozhodně Adrian.


5. Máš v sobě skrytý spisovatelský talent?
Nooo, tak to nevím, ale jednou bych chtěla zkusit něco napsat.


6. Představ si svou nejlepší svatbu s knižním hrdinou.
Kde by to bylo, čí svatební šaty by sis vzala a hlavně s kým by to bylo?
Tak nad touto otázkou jsem přemýšlela opravdu hooodně dlouho, ale přece jsem na něco přišla. Takže, moje svatba by se odehrávala v Paříži na Eiffově věži, měla bych na sobě svatební šaty Katniss a koho bych si teda brala, vzala bych si Barbieho, kterého můžete znát z knihy Pod kupolí. Jenže toto se mi nikdy nesplní, jelikož Barbieho si vzala Clara,takže musím si počkat, až se s ní rozvede, ale to se nestane.


7. S jakým blogerem by ses chtěla někdy setkat?
Se všemi!


8. Co děláš kromě čtení?
Kreslím, maluju, poslouchám písničky, a jím nugetu.


9. Optimista, nebo spíše pesimista?
Rozhodně optimista, jsem ten člověk, co nerad vidí to špatné, ale jen to dobré ve všem.


10. Jaká by byla nejvíc vražedná kombinace?
Nooo, tak tady si fakt nevím rady. Ale pro mě by byla asi nejvíc vražedná kombinace, kdyby se Elena z knihy Dračí oči: Čarodějka setkala s Alonou z knihy Setkání s duchem, a měly by si povídat o módě a oblečení. Elena by ji vydrápala oči.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sillia Sillia | 22. července 2014 v 11:36 | Reagovat

Ness, tak s těmi seriály jsi mě dostala, konkrétně s Under the dome, na to koukám a týden co týden netrpělivě očekávám další díl, krom toho je zajímavé, že všichni, co na to koukají, si oblíbili Barbieho. A The 100, to mě taky hodně chytlo a na druhou sérii se hodně těším, něco jsem si o ní četla, s čím byli ochotní přijít na světlo, takže pár dní před zveřejněním zřejmě budu slintat, jako bych měla problém s ovládáním slinných žláz.
No nugetu mam taky ráda, ale nutellu radši a horká čokoláda taky stojí za to. Co se týče toho ostatního, k tomu se buď vyjádřit prostě nemohu, nečetla jsem, neviděla jsem a nebo tam zrovna na tom nejsem stejně, každopádně s tou svatbou jsi mě dostala... xD Všechny by asi chtěly šaty Katniss.

2 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 22. července 2014 v 11:47 | Reagovat

Tak tedy :-)

Taky mám ráda vůni nových knih. Já písničky při čtení neposlouchám - nevnímala bych je/ nebo bych nevnímala knihu. Ale při kreslení a psaní pořád něco poslouchám.
The Vampire Diaries taky nemám ráda - knihu. Ze seriálu jsem viděla první dva díly (před rokem. Možná se k tomu vrátím, ale předně jsou mou srdcovkou Pretty Little Liars).

3 Hermi Hermi | Web | 22. července 2014 v 13:04 | Reagovat

Ježiš! :-D Geniální odpovědi! Fakt! Docela jsem se nasmála. Myslím, že bych sama nevěděla, co odpovědět...XD

4 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 22. července 2014 v 17:20 | Reagovat

Obdivuji tě, že dokážeš číst s hudbou, já se potom nemůžu soustředit. A taky mám ráda vůni nových knížek, ale kdo taky ne že? :D
Taky ybch zvolila Adriana, protože je zábavnější, horší a temnější, což je dokonalá kombinace. :D A taky jsem převážně optimista. Zajímavé odpovědi, máme toho hodně společného. :-)

5 Lucy Fe Lucy Fe | Web | 24. července 2014 v 8:44 | Reagovat

Trefné odpovědi :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama