Deník jedné Černé příšerky (4.9./14)

5. září 2014 v 1:31 | Clara Black |  Něco jako deník


Jak já nesnáším internet explorer. Nesnáším! Na chromu mi ale nejde se přihlásit na blog, takže... se budu muset rozčilovat. Měla bych se pokusit spát, ale nechce se mi - celkem dlouho jsem nepsala žádný zápis a z nějakého důvodu mám dnes zkrátka pocit, že bych měla něco napsat.

Začnu tím, co jsem celou dobu nepsala - v noci je to horší. Začínám mít ''noční deprese'' - a to mě skutečně ničí. Jsou horší než ty obyčejné, co mívám během dne - a šíleně mě vyčerpávají. Taky jsem si stihla udělat něco s rukou - a přišlo mi pár nových knih - dnes zrovna kniha Bílý kůň, která dokonce celkem zaujala mámu. (všichni víme, co to znamená - přečte si ji dřív, než já i když je to moje knížka) Krom toho jsem začala číst Běh o život - je to celkem pěkná knížka, hrozně mi připomíná Hunger Games, tak jako zmiňovali v jednom skvělém článku na nějakém anglickém webu. Pff. Nevím co víc psát. Víc se toho asi nestalo... jo, stalo. Ne... nestalo. Ach jo.

Včerejšek byl fajn. Tedy, dopoledne ani ne, protože jsem se ''probrala'' až když zazvonila pošťačka s tím, že má něco pro tátu a babičku. Pff. Zbytek dne byl ale fajn - zase jsme byli venku s Pošťákem (jestlipak si tohle čte? hehe.) a bylo to skutečně fajn. Po těch několika nocích a uzoufaných dnech jsem byla zase na chvilku v pohodě, spokojená a šťastná. Takže vážně díky, Pošťáku. Však ty víš. Co bylo ale vtipnější - setkání s Wolfie, mou mámou a Wolfiinou mámou. Nevím proč, ale Wolfie se na mě hrozně šklebila a když jsem se jí později večer ptala proč, řekla mi tohle: ''No protože vám to moc sluší!'' Aha. ''Jste dokonalý pár.'' Dokonalý pár? Allie Condie a její ''Dokonalá'' série? Hm, chybí mi poslední díl, to je fakt... ale to asi Wolfie nemyslela. No, ať už si myslí co chce, (jakože si může myslet naprosto cokoliv) tak mám Pošťáka prostě ráda, i když mu s oblibou vyhrožuju tím, že na něj použiju Eldesta (ne, opravdu nevinné pošťáky nemlátím tlustými knihami). A už jsem se zmiňovala o té další velice hezké společnosti? Jen co zmizela Wolfie se svou mámou se objevila teta, strýc a sestřenice. Zabít. Zabít. Zabít. Ale ne, nebudu tak krutá. Krom toho i když je nesnáším tak to bylo v pohodě (Pošťácký štít evidentně funguje nejen na Mrkve) a byl to opravdu zatraceně skvělý den.

Afff... asi půjdu spát. Dnes nemám hlavu plnou negativních myšlenek, takže bych mohla jít spát, že? A třeba se mi nebude zdát něco o otci nebo o šikaně. Anebo o škole. Třeba se mi bude zdát o... hm, o ráji. O obřím knižním ráji se spoustou zvířátek a pohodlným gaučem. Zřejmě to zní šíleně, ale pro mě to zní hezky. A spousta Kingovek! Spousta... *zív* Tak jo, jdu spát. Ráno mě čeká cesta k doktorovi a odhalení toho, co jsem si udělala s tou rukou, takže... bych neměla vypadat jako zombie, aby mě rovnou třeba nezabil. Hehe. No jo. Už jdu spát! I když... ne. Běh o život počká.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ella Monurová Ella Monurová | E-mail | Web | 5. září 2014 v 17:33 | Reagovat

Taky nesnáším Explorer, sama používám Torch a ani ne Chrome, páč tam sou samý reklamy a to hodně naštve, když se ti uprostřed např. čtení povídky objeví reklama na hubnutí! :D
No..ten sen, ten knižní ráj, bych taky brala :D
S tou rukou..chudáku(y) :) :D

2 Lilly Lilly | Web | 8. září 2014 v 14:31 | Reagovat

Ani mňa nešlo prihlásiť na blog na Chrome a keďže Explorer neznesiem ani sekundu, stiahla som si Maxthon, ktorý beží ako hodinky, takže som spokojná :D

Za toho Pošťáka som rada, je skvelé, keď človek má takého človeka :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama