Kindletime #1

18. října 2014 v 0:00 | Nessa |  Kindletime

Jelikož jsem nedávno dostala možnost recenzovat eknihy, začal se můj tablet postupně na nich krmit. Takže jsem se rozhodla zapojit do projektu, který jsem uviděla na blogu Kacennnky. Autorkou toho projektu je Teresinha, a úkolem projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


Na knihu Počátek jsem strašně moc zvědavá. Hned na první pohled mě zaujala obálka, a pak jsem v nějaké recenzi, už si nevzpomínám kde, viděla trailer na tuto knihu, a už to bylo jasné, že tuhle knihy moc chci. Jenže problém byl v tom, že ta stojí až moc peněz, takže když jsem získala spolupráci s webovým portálem Knihy.iDNES.cz, požádala jsem je o knihu, a oni mi ji poslali, takže jsem z ní měla obrovskou radost. Hned jak dočtu knihu Divá Bára, povinná četba ano, ta se do ni pustím.

Na knihu Krásní mrtví - Jonas jsou různé názory, ale jelikož jsem si na ni chtěla udělat svůj, vyžádala jsem si ji jako recenzní výtisk od Knihcentra, které se nedávno rozhodlo dávat na recenze i recenzní eknihy. Takže hned jak dočtu Počátek, se do Jonase pustím, a uvidíme, jak se mi kniha bude líbit.

A poslední knihu, co vám dnes ukážu je krátká novelka The Prince. Možná už podle obálky poznáte, že má něco společného s obálkou knihy Selekce, kterou nedávno vydalo nakladatelství CooBoo. Já jsem před pár dny Selekci dočetla, a byla jsem hrozně naštvaná, že to skončilo, takže jsem hledala po netu, kdy vyjde další díl, Elita, a zjistila jsem, že vyjde až na konci dubna příštího roku. Já do té doby nevydžím čekat! To je strašný. Tak jsem si aspoň sehnala kratší novelku o princi Maxonovi, do kterého jsem se totálně zamilovala, a když jsem si četla anotaci, dozvěděla jsem se, že v životě prince Maxona byla nějaká další holka. Holka? To si prostě nesmím nechat ujít! Tak jsem si řekla, jo jdu do toho, i když má angličtina není moc skvělá nějak se s tím poperu, a když ne, tak mi pomůže slovník. Jakmile dočtu všechny recenzní výtisky, pustím se do ní, protože jsem strašně zvědavá, na tu dívku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 18. října 2014 v 12:46 | Reagovat

Knížky jsou to zajímavé, hlavně teda Počátek, na který jsem slyšela povětšnou kladné náázory :) Osobně čtečku ani tablet nemám, takže jsem odkázána na papírové knihy, ale tohle je zajímavý projekt a já se těším, jak bude pokračovat ;)

2 Bastera Bastera | Web | 19. října 2014 v 22:20 | Reagovat

Právě čtu Selekci a taky se mi líbí, čekat až do dubna co?! A Maxon je nejlepší :)

3 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 21. října 2014 v 19:36 | Reagovat

Ona je novela k Selekci? :O  Tu si budu muset sehnat! Já taky nevydržím čekat tak dlouho.. jak nám to můžou udělat?! :-( Krásná mrtví jsem četla a no.. nevím.. není to nejhorší, ale ani nic extra :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama