Kindletime #2

25. října 2014 v 9:31 | Nessa |  Kindletime
Autorkou toho projektu je Teresinha.
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


Na knihu Můj život u sousedů jsem hodně, hodně zvědavá. Již od vydání jsem po ní pokukovala, a když jsem ji objevila v knihkupectví pokukovala jsem po ni ještě častěji. Ale jelikož nevím jestli ta kniha stojí za ty peníze, rozhodla jsem si ji nejdřiv přečíst jako eknihu, a pak, jakmile zjistím, jak se mi líbí, nebo nelíbí, se rozhodnu jestli si ji koupím. Jinak za knihu strašně moc vděčím webovému portálu eReading, který mi knihu poskytl jako recenzní výtisk.

Další kniha, kterou jsem získala má naprosto nádhernou obálku. To prostě nemůžete popřít. O knihu jsem požádala samu autorku už před nějakou dobou. Vážně se strašně moc na sebe zlobím za to, že jsem si tuto knihu ještě nepřečetla, ale tak to už u mě prostě chodí. Mám až moc knih, ale málo času. Takhle to určitě musí mít každý knižní blogger. Knihu nemůžu začít číst teď, jelikož je ve slovenštině. Já si nestěžuju na jazyk této knihy, vím, že je slovenština celkem podobná češtině, ale kdybych ji začala teď číst, když se mi nahromadily recenzní výtisky, asi bych to nezvládla. Takže doufám, že se o knihy pustím o prázdninách, no uvidíme.

To samé je i u knihy Hledání pravdy. Tuto knihu mi také sama autorka poslala, a do této doby jsem se k ní nedostala. Hodně mě zajímá o čem tato kniha bude, protože jsem od autorky četla už jednu její knihu - zde recenze - která si mě i získala, takže ji možná požádám o druhý díl té knihy, až dočtu tuto, a tisíckrát se ji omluvím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | Web | 25. října 2014 v 20:10 | Reagovat

Krásné kousky, Můj život u sousedů bych si chtěla přečíst taky :-)

2 Eliz Eliz | Web | 26. října 2014 v 15:24 | Reagovat

Ta třetí obálka vypadá úplně úžasně! I ta druhá. Rozhodně pěkné knížky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama