Letem obálkovým světem #11

14. prosince 2014 v 0:00 | Nessa |  Letem obálkovým světem

Tento projekt pochází z dílny Shax,
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.


The Heir | Goodreads

Nedávno byla zveřejněna obálka čtvrtého dílu série Selekce, The Heir - Dědička. Hned když jsem uviděla obálku, zamilovala jsem se do ní, asi stejně jako do zbylých třech obálek - Selekce, Elita a První - ale obálka knihy The Heir - Dědička, vypadá po pravdě ze všech obálek nejlépe, alespoň já si to myslím, a hodně se těším, až tato kniha vyjde u nás v češtině.


Solitaire | Goodreads

Kniha Solitaire mě hned zaujala obálkou. Když se na webu CooBoo rozhodovalo jakou obálku použijí na knihu, rozhodně jsem hlasovala pro tuto, a jsem ráda, že ji nakonec použili. Anotace není to jediné, co je na této knize zajímavé. Další zajímavost totiž je, že tato kniha není žádná love story.


Ingo | Goodreads

O této knize jsem se dozvěla náhodou díky Goodreadsu, a obálka knihy mě opravdu zaujala. Anotaci knihy jsem nečetla, ale podle obálky můžu hádat, že kniha bude na motivy mořských pannen, nebo si to alespoň myslím. Obálka knihy vypadá opravdu úžasně a hodnocení knihy také není špatné (3.92), takže se po knize určitě poohlédnu.


Stříbrná zátoka | Goodreads

Další kniha od Jojo Moyesové, tu prostě musím mít! A podívejte se na tu obálku, ta obálka je naprosto úžasná, a ladí k autorčiným knihám, které vyšly v čestině. Jojo Moyes je opravdu skvělá autorka, a její knihy jsou výborně hodnocené, já jsem četla jen knihu Než jsem tě poznala, a ta mě naprosto rozsekala, a od autorky mám ještě doma knihu Poslední dopis od tvé lásky, a na knihu jsem opravdu zvědavá. Stejně tak jsem zvědavá na Stříbrnou zátoku.


Ashes and Ice | Goodreads

O knize Ashes and Ice jsem se dozvěděla náhodou, a hned mě zaujal obálka. Obálka knihy vypadá opravdu hodně dobře, nejvíc se mi na ni líbí oči dívky na obálce a písmo. Anotaci knihy jsem nečetla, ale obálka vypadá naprosto úžasně, i když se říká, nesuď knihu podle obalu, protože nevíš, jaký jestli bude kniha obsahově dobrá, ale hodnocení knihy je docela pěkné (3.75), takže se po knize kouknu.


Made You Up | Goodreads

Nedávno jsem pokukovala po nakladatelství Yoli, a po jejich knihách, co se chystají vydat, a mezi knihami jsem objevila autorku knihy Made You Up. Kniha vyjde v češtině u nakladatelství Yoli až někdy v listopadu přístí rok, pod názvem Co je to s tebou, Alex? Když jsem zjistila, že tuto knihu vydají, koukla jsem se na Goodreadsu na obálku, a byla jsem opravdu překvapená, protože ta obálka je naprosto, ale naprosto úžasná, a já doufám, že nakladatelství Yoli ponechá originální obálku.


Of Beast and Beauty | Goodreads

Kniha Of Beast and Beauty má opravdu krásnou obálku, která mi po pravdě trošku připomíná příběh Kráska a Zvíře. Anotaci knihy jsem si ještě nečetla, ale podle obálky mi to prostě připomíná příběh Kráska a Zvíře. Pokud si to myslím správně, tak se po knize poohlédnu, protože pohádka Kráska a Zvíře je moje nejoblíbenější, a hodnocení knihy je opravdu skvělé (4.02).


The Girl Who Never Was | Goodreads

Na knihu The Girl Who Never Was jsem narazila náhodou díky Goodreadsu a hodně se mi zalíbila obálka, která mi připomíná obálky série Hex Hall. Jak je už mě již zvykem, anotaci jsem si ještě nepřečetla, ale podle útržku, co jsem si teď přečetla, to vypadá na příběh o vílách, a jelikož jsem zvědavá, a ta obálka vypadá opravdu dobře, knihu jsem si sehnala, a doufám, že se ke knize dostanu co nejdřív.


Dash a Lily: Kniha přání | Goodreads

Kniha Dash a Lily: Kniha přání mě zaujala obálkou, která se hodí právě pro toto roční období. A podle anotace vypadá kniha opravdu hodně dobře, a dokonce i hodnocení knihy je dobré (3.87). Takže se po knize určitě podívám, nebo spíš si ji koupím jako dárek k Vánocům, jo to bude asi ten nejlepší dárek, dokonce i obálka mi bude k Vánocům ladit.


Pomalé skúmanie ticha| Goodreads

Tak na tuto obálku jsem narazila na Facebooku, a hned jsem se do té obálky zamilovala, a proto jsem hned hledala, co je to za knihu, a zjistila jsem, že tato kniha dalším dílem v sérii. Takže jsem se po předchozích dílech poohlédla, a našla jsem je, takže se snad do knih, co nejdřív pustím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marceline Marceline | Web | 14. prosince 2014 v 1:51 | Reagovat

Všechny obálky jsou nádherné, nejvíc se mi ale líbí obálka knih Stříbrná zátoka, Made You Up a Pomalé skúmanie ticha. ^^

2 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 14. prosince 2014 v 14:03 | Reagovat

Všechny jsou úžasné, až z nich oči přecházejí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama