Letem obálkovým světem #12

24. prosince 2014 v 0:00 | Nessa |  Letem obálkovým světem

Tento projekt pochází z dílny Shax,
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.Beautiful Redemption | Goodreads

Obálku knihy Beautiful Redemption jsem objevila náhodou, zjevila se mi na facebooku, a hned jsem se do obálky této knihy zamilovala. Zamilovala jsem se dokonce si do obálky prvního dílu, ale obálka druhého dílu si mě získala mnohem víc. Knihu Beautiful Redemption bych si moc ráda přečetla, ale to bych si měla dříve přečíst i pravní díl v této sérii, Beautiful Oblivion. Od autorky Jamie McGuire jsem četla již dvě knihy, Krásnou katastrofu a Učiněnou katastrofu, a obě knihy se mi líbily, i když druhý díl méně, jsem zvědavá na autorčiny další knihy, takže si tuto sérii určitě nenechám ujít, i kdyby se knihy nevydali v češtině, což zatím není pravděpodobné, že se vydají.


Mystic City | Goodreads

Obálka této knihy se mi zalíbila hned na první pohled, šedivé pozadí obálky, ta dívka a písmo, prostě hned jsem si obálku oblíbila. Jen mě trošku zaráží před přečtením této knihy její hodnocení, a komentáře bloggerů, kteří tuto knihu četly a nelíbila se jim. I když se říká nesuď knihu podle obalu, nevím jestli si ji přečtu, i přes tu krásnou obálku mám prostě pochyby, že se mi kniha nebude líbit, ale kdo ví, třeba na knihu jednou změním názor a přečtu si ji.


Witch Fall | Goodreads

Obálku této knihy jsem objevila v článku Letem obálkovým světem od Shax a líbila se mi nejvíc ze všech obálek, co Shax zmínila. A asi se nedivím, proč se mi obálka zalíbila, má totiž v názvu Čarodějku nebo-li "Witch". Já jsem blázen do všech příběhů o čarodějnicích a právě těchto příběhu není moc, a já jsem po pravdě trošičku vybíravá. Nedávno jsem zjitila, že kniha Witch Fall je třetí knihou v sérii Witch Song. Jelikož se jedná o sérii o čarodějnicích, nedokázala jsem odolat a první díl ze sérii jsem si sehnala, tak uvidíme jestli se mi kniha bude líbit.


Plenilune | Goodreads

I právě na obálku knihy Plenilune jsem narazila v článku Letem obálkovým světem od Shax, a také si mě hned na první pohled získal jako obálka knihy Witch Fall. Nevím, co mám říct o ději knihy, anotaci jsem nečetla, a podle obálky to vypadá na nějakou bojovnici, pokud se pletu tak mě opravte, ale já si myslím, že je to nějaká bojovnice. K tomu má kniha trošku, hodně, stránek, vážně jsem zvědavá, o čem tato kniha je, takže se po knize poohlednu, abych zjistila jestli je moje teorie o bojovnici pravdivá.


Dívka, která se dotkla nebe | Goodreads

Náhoda, nebo osud, ale mám tu pro vás i českou obálku, a to obálku knihy Dívka, která se dotkla nebe. Na tuto knihu jsem několikrát narazila v knihkupectví a pokaždé tam chodím obdivovat obálku právě této knihy. Do obálky a anotace knihy jsem se opravdu zamilovala, ale nemůžu si tuto knihu právě teď dovolit, vážně ta cena této knihy je opravdu přehnaná. I přes to si knihu přeji knihu přečíst a vlastnit ji, tak uvidím, třeba mi knihu doveze Ježíše.


One | Goodreads

Obálku této knihy jsem znala už hodně dlouho, ale pak jsem na ni zapomněla a nedávno jsem na ni narazila znova. Tuto obálku jsem si oblíbila kvůli její originalitě, ještě jsem nenarazila na obálku knihy, kde by postava lítala nad dveřmi, a celkovému provedení obálky. Obálka knihy si mě získala, takže jsem si řekla, že se po knize poohlídnu a rozhodně si ji přečtu.


Afterglow | Goodreads

Obálka knihy Afterglow si mě získala hned, po pravdě mnohem víc, než předchozí obálky. Kniha Afterglow je třetím dílem v sérii Wildefire. Hrozně se mi líbí ten kontrast bílé květiny a černého pozadí, a k tomu ta květina, která hoří, prostě super. Hodnocení této sérii je opravdu pěkné, ale nevím jestli se ke knihám dostanu, tak snad jednou.


Proof of Forever | Goodreads

Obálka této knihy se mi zalíbila hned, ty obrázky jsou opravdu úžasné, a písmo, kterým je název knihy napsán, mi připomíná písmo, které je i na obálce knihy Hvězdy nám nepřály, u toho nového vydání, jako by bylo napsané křídou, což mi přijde opravdu originální. A další úžasnou věcí je, že tato kniha vychází na mé narozeniny. Asi si na ně udělám radost a knihu si pořídím, protože jsem na tuto knihu opravdu zvědavá, a to nejen kvůli té krásné obálce.


Unspeakable | Goodreads

Knihu Unspeakable vydá u nás v češtině příští rok nakladatelství Yoli, a jelikož já jsem zvědavá na všechny knihy, která toto nakladatelství vydá, nenechám si tuto knihu ujít. Obálka vypadá naproto úžasně, takže doufám, že nakladatelství ponechá tuto obálku.


Crimson Bound | Goodreads

Obálka knihy Crimson Bound mi velmi připomíná obálku knihy Cruel Beauty, takže tato kniha bude určitě také na motivy nějaké pohádkové bytosti. A jak jsem hádala, že se jedná o knihu na motivy nějaké pohádkové bytosti, trefila jsem se, opravdu se tak jedná, a jedná se o převyprávěnou pohádku o Červené Karkulce. Jéj, tak tuto knihu si rozhodně nenechám ujít, jakmile kniha vyjde, určitě se po ni podívám, protože autorka si mě získala už svoji knihou Cruel Beauty, kterou jsem rozečetla, a opravdu se mi líbí, takže se na další autorčiny knihy velmi těším.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Knižné Maniačky Knižné Maniačky | Web | 24. prosince 2014 v 13:24 | Reagovat

Úžasnéé! A tá od McGuire :3

2 Nessa Nessa | E-mail | 24. prosince 2014 v 14:04 | Reagovat

[1]: Ta je opravdu nádherná, taky se na ni musím pořád dívat..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama