Letem obálkovým světem #13

27. prosince 2014 v 0:00 | Nessa |  Letem obálkovým světem

Tento projekt pochází z dílny Shax,
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.


Tumble and Fall | Goodreads

Obálku knihy Tumble & Fall jsem objevila náhodou a hned jsem se do ní zakouklala. Ale existuje rčení, nesuď knihu podle obalu, protože jsem následně zjistila, že kniha má opravdu, ale opravdu dost nízké hodnocení (2.87), což mi přišlo naprosto neuvěřitelné, ale je to pravda. Po pravdě teď nevím, jestli si knihu přečtu, protože jsem na pochybách, ale je pravděpodobné, že ne.

Shadowlands | Goodreads

Obálku této knihy jsem objevila v článku Letem obálkovým světem od Nikol a líbila se mi ze všech obálek nejvíc. Hned na první pohled mě na obálce zaujalo velikost písma a jeho celkové zasazení, opravdu, to písmo vypadá vážně dobře, a ta dívka, co se dívá, jakoby to písmo viděla, mi přijde také jako skvělý napad, takže nebylo divu, že jsem si obálku hned oblíbila. Takže to znamená, že si knihu určitě seženu a přečtu.

The Stone Child | Goodreads

Na tuto obálku jsem narazila v článku Letem obálkovým světem od Shax a musím uznat, že ta obálku vypadá naprosto super. Ta socha, drak a celkově obálka, vážně se na ni nemůžu vynadívat. Hodnocení knihy vypadá opravdu dobře, stejně jako obálka, takže se po knize určitě poohlídnu a seženu si ji.

Everything Leads to You | Goodreads

Na tuto knihu jsem narazila v jednom videu od známe booktuberky Regan, a hned jsem si oblíbila tuto obálku, kvůli její originalitě a hlavně kvůli tomu písmu. Asi to vypadá, že jsem se zblázila do různých druhů písem, ale za to může škola, kde teď pracuju na nějakém projektu, kde právě písmo potřebuju. Knihu jsem si dala dokonce do to-read listu, takže se po ni rozhodně poohlédnu a přečtu si ji, protože jsem zvědavá jestli kniha bude podle obsahu tak skvělá, jako její obálka.

Nowhere but Here | Goodreads

Tuto obálku jsem objevila před nějakou dobou, a stále se na ni nedokážu vynadívat. Všechny obálky od autorky Renée Carlino jsou naprosto úžasná, a tato obálka není výjimkou. Knihu jsem si již před nějakou dobou sehnala, a od té doby mi hnízdní v tabletu, ale stále si na ni nemůžu najít čas, tak doufám, že se to v brzké době zlepší.

Finding Paris | Goodreads

Tuto obálku jsem objevila náhodou a jsem hrozně ráda, že jsem ji objevila, protože je naprosto úžasná, a hlavně proto, že já naprosto miluju Paříž, a všechno okolo ní. Takže jsem byla naprosto nadšená, když jsem tuto knihu objevila, jen mě trošku mrzí, že kniha vyjde až příští rok, ale já si na ni počkám, a hned jak kniha vyjde rozhodně si ji seženu a přečtu si ji.

Šampion | Goodreads

Trilogii Legenda určitě všichni znáte a obálky vám nejsou neznámé, protože všechny jsou naprosto úžasné, ale mě si nejvíc z nich získala obálka třetího dílu, a to obálka Šampiona, jelikož já mám ráda takovéto symboly, a k tomu se na té obálce vyskytuje můj nejoblíbenější kontrast mezi barvami, a to červená a bílá, takže bylo hned jasné, že jsem se do této obálky zakoukala. Na tuto sérii jsem opravdu hodně zvědavá, a to nejen kvůli těm krásným obálkám, ale i obsahu, který podle názorů ostatních, co knihu přečetli, vypadá opravdu dobře.

Panenka z kostí | Goodreads

Když jsem objevila tuto obálku zakoukala jsem do ni hned na první pohled. Ta panenka mě hned zaujala, a podle mého názoru, naprosto sedí k názvu knihy. Na knihu jsem opravdu zvědavá, tak doufám, že si ji brzo seženu a přečtu.

99 Days | Goodreads

Tato obálka mě okouzlila hned na první pohled, protože mi velmi připomínala obálku knihy If I Stay (Zůstaň se mnou) v tom novém, naprosto úžasném, filmové vydání. O knize jsem se dozvěděla náhodou a podle obálky si mě hned získala, jen nevím, jestli si knihu přečtu, ale není to pravděpodobné, možná jednou.

Shadowspell | Goodreads

Sérii Faeriewalker jsem objevila náhodou, a když jsem objevila prohlížela obálky hned jsem se zakoukala do jelena na obálce druhého dílu Shadowspell. Kvůli té obálce a docela dobrému hodnocení jsem se rozhodla si sehnat první díl ze série, Glimmerglass, takže doufám, že si na knihu brzo najdu čas, protože jsem na ni velmi zvědavá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luri Ann Luri Ann | Web | 27. prosince 2014 v 0:13 | Reagovat

Páni, zajímavý nápad na článek :) Mně se nejvíc líbí "The Stone Child" :33

2 Julča Julča | Web | 27. prosince 2014 v 14:26 | Reagovat

Opravdu hezké obálky jsi vybrala.. Líbí se mi obálka 99 days, ale ta kniha samotná mě nezaujala... Ale ta obálka.. <3 :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama