Letem obálkovým světem #14

4. ledna 2015 v 0:00 | Nessa |  Letem obálkovým světem

Tento projekt pochází z dílny Shax,
Projekt spočívá v tom, že vám ukážu knižní obálky, které mě zaujaly.


Between the Spark and the Burn | Goodreads

Tuto obálku jsem objevila v nějakém článku Letem obálkovým světem od koho už netuším, ale hned mne zaujalo písmo, které je na obálce. Následně mě pak zaujalo pozadí obálky, které je také opravdu zajímavé, hory a chata a sníh, to je opravdu úžasné, právě v tomto čase. Kniha Between the Spark and the Burn je druhým dílem v serii. První díl jsem si dala do to-read listu, tak snad si knihu jednou přečtu.

Half Upon a Time | Goodreads

Na tuto knihu mě nalákala krásná a velmi vtipná obálka, a pak hlavně bloggerka Kate, zase. Kate si knihu sehnala a přečetla, a podle její recenze vypadá kniha opravdu lákavě, takže si tuto knihu, která je na motivy pohádky Jackovi a magické fazoli pokud vím. Já osobně mám hrozně ráda pohádky, jakékoli, jak ty originální, tak i ty převyprávěné, takže si tuto knihu nenechám ujít.

Shatter Me | Goodreads

Kniha Shatter Me vám určitě není neznámá, možná ji ale neznáte pod originální názvem, ale název v češtině vám knihu určitě připomene, a tou knihou je kniha Jsem Roztříštěná. Na tuto knihu jsem zvědavá, a chystám se si ji přečíst, v češtině, ne v angličtině, ale nejvíc se mi u této knihy líbí právě originální obálka. To očíčko je prostě úžasný, a já se na něj nemůžu vynadívat.

Darkness Before Dawn | Goodreads

Na tuto knihu jsem narazila náhodou na Goodreads, a hodně se i zalíbila obálka knihy, taková romantická, prostě jsem se do ni zakoukala. Kniha Darkness Before Dawn je druhým dílem v sérii, a právě tato obálka je dle mého názoru, hezčí než ta u prvního dílu. I přes to jsem si knihu dala do to-read listu, a následně si ji sehnala, takže si snad knihu brzo přečtu.

Left Drowning | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila náhodou a zaujala mě právě svou jednoduchou, milou obálkou, která se mi prostě tak zalíbila, že jsem se rozhodla vám ji zde ukázat. Kniha mě pak zaujala i tím, že je moc pěkně hodnocená, takže jsem neváhala, a dala si knihu do to-read listu, z důvodu, že bych si knihu chtěla jednou přečíst.

Oceán na konci uličky | Goodreads

Hned na první pohled mě obálka této knihy zaujala, a obálka není to jediné co mne zaujalo. Zaujal mne i autor Neil Gaiman, který napsal knihu Hvězdný prach, kterou si chci také přečíst, ale na knihu Oceán na konci uličky jsem zvědavá více, protože má hezčí obálku a je také velmi dobře hodnocena.

Girl Online | Goodreads

Knihu Girl Online jistě bude znát, i když kniha vyšla před pár měsíci. Knihu napsala známá youtuberka Zoella, kterou já vůbec neznám, přiznávám se, ale na její knihu jsem opravdu zvědavá, i přes ten humbuk, co se kolem knihy stal pár dní po vydání knihy, že Zoella knihu vůbec nenapsala. Já vůbec nevím, co si o tom myslím, vím jen to, že si knihu chci přečíst, protože se nejedná o autobiografii Zoelly, ale o normální příběh, takže si knihu rozhodně nenechám ujít, a už teď se těším, až se u nás v češtině kniha vydá.

Ignite | Goodreads

Tuto knihu jsem objevila náhodou, a hned jsem se zamilovala do té obálky. Knihu jsem si dala do to-read listu, protože mě za ta obálka tak okouzlila, že jsem prostě neodolala, a knihu si dokonce i sehnala, takže doufám, že se ke knize brzo dostanu.

Lumiére | Goodreads

I na tuto obálku jsem narazila náhodou, a hodně se mi zalíbily ti šaty, co má ta dívka, a ta kombinace barev, prostě jsem neodolala, a knihu se rozhodla vám ukázat. Kvůli té krásné obálce jsem se rozhodla si dát knihu do to-read listu, takže bych si knihu jednou přála přečíst.

Nocte | Goodreads

Na knihu Nocte jsem narazila, když jsem zkoumala autorku Courtney Cole a její knihy, a právě tato kniha mi padla do oka svou opravdu krásnou obálkou, které jsem prostě nemohla odolat, takže jsem si knihu dala do to-read listu, a jednoho dne bych si knihu chtěla pořídit a přečíst, ale kdo ví, třeba se dočkáme toho, že knihu vydají u nás v češtině.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama