Návštěva knihovny #10

4. února 2015 v 0:00 | Nessa |  Návštěva knihovny

Tento projekt vymyslela Michelle M,
Cílem tohoto projektu, je vyfotit knížky, které jsem si vypůjčila v knihovně.


Jak už je u mě normální, neodolala jsem a navštívila před prázdninami naší městskou knihovnu, do které mimochodem dokoupili nové knihy, takže to prostě pro mě byla povinnost ji navštívit. Nakonec jsem si postupně (ne naráz) z knihovny odnesla šest knih, na které jsem celkem zvědavá.

Knihu Tajemné bratrstvo pana Benedikta a nebezpečná výprava jsem již několikrát zkoumala v knihkupectví. Vím, že je to knížka pro malé děti, ale co, mě na ni hned zaujala její obálka a následně celková vazba knihy, která je jiná než u ostatních vázaných knih. A najednou chodím tak po dětském oddělení knihovny a mé oči zabloudí do části, kde právě tato kniha byla, takže jsem neváhala, čapla ji a s úsměvem si ji táhla domů. Takže teď se jen přesvědčit, jestli to bude dobré.

Další knihou, kterou jsem v knihovně, ale tentokrát v dospělém, objevila je kniha od Dominika Dána, Uzel. Už netuším, kde jsem na tuto knihu narazila, ale vzpomínám si, že jsem si ji chtěla přečíst, a když ji koupili do knihovny, byla jsem nadšená, takže jsem si pro ni hned běžela, a teď čeká až se do ní pustím.

Knihu Na lásku nevěří mám právě teď rozečtenou, a jsem teprve na záčátku, takže nevím, co si o ni myslím, vím jen to, že si mi hodně líbila anotace, když jsem si ji v knihovně četla, a k tomu jsem již od autorky Katie Price jednu knihu četla, takže jsem si ji odnesla domů s pocitem, že mě snad překvapí, a já si ji oblíbím, ale zatím nic moc, škoda.

Knihu Čarodějka stínu jsem se pokoušela už dříve číst, ale furt jsem se do ni nedokázala začíst, takže jsem ji odložila, a řekla si, že se k ní vrátím později. A nedávno jsem na ni narazila v knihovně, a říkala si, to je snad osud, ta kniha si asi přeje, aby ji dočetla, takže jsem ji vzala, a doufám, že se k ní do konce prázdnin dostanu.

Na knihu Mlžné kameny, druhý díl ze sérii Poslední čarodějka, mám maličké obavy, bojím se do ni pustit, jelikož předchozí díl mě moc nenadchl, ale zároveň jsem zvědavá, jestli se autor nějak nezlepšil a tento díl mě třeba nakonec bavit bude, takže jsem si knihu pro jistotu půjčila v knihovně, místo toho, abych si ji vzala jako recenzní výtisk, a teď jen doufám, že mě nezklame.

A poslední kniha, co jsem ukořistila v knihovně, je kniha Nalezenec. Na tuto knihu jsem narazila již v katalogu od nakladatelství Fragment, a hodně se mi zalíbila ta obálka, takže jsem si říkala, že to zkusím a vemu si ji jako recenzní výtisk, jenže pak jsem si uvědomila, co když se mi nebude líbit? Tak jsem si to radši rozmyslela a půjčila si knihu v knihovně, a nyní na mě čeká až se k ní dostanu, doufám jen, že to bude brzo.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama