Kindletime #13

2. března 2015 v 0:00 | Nessa |  Kindletime

Autorkou toho projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


O knize Rudá jako krev jsem se dozvěděla nedávno díky její pěkné obálkce a celkem zajímavé anotaci. Začala jsem zvažovat, zda si knihu pořídím v normální papírové verzi, jenže pak jsem objevila recenze, které nebyli moc pochvalné, spíše negativní, a zjistila jsem, že je mnoho odlišných názorů na tuto knihu, tak jsem se rozhodla si ji sehnat jako e-knihu, protože pokud by se mi kniha nelíbila, tak bych pak litovala těch peněz a stála by mi v knihovničce a já bych ji znovu neotevřela. Takže se teším až se sama přesvědčím jestli se mi kniha bude nebo nebude líbit, kdo ví, třeba si ji pak pořídím v papírové verzi.

Další knihou, kterou vám tu ukážu jsem si sehnala již před nějakou dobou, a je to kniha School Spirits od mé oblíbené autorky Rachel Hawkinsové. Rachel napsala známou trilogii Hex Hall, a někde na blogu naleznete mou recenzi na první díl z této série. Já tu série opravdu žeru, a když jsem zjistila, že autorka má další sérii o čarodějkách a nadpřirozených bytostech, jako jsou víly, vlkodlaci nebo démoni, hned jsem si ji sehnala, a teď na mě kniha čeká v tabletu až se k ni dostanu, což dle mého názoru bude ještě chvíli trvat.

A poslední knihou, kterou vá tu dnes ukážu, je kniha Lovely Vicious. O této knize jsem do nedávna nic nevěděla, ale pak jsem na stránce Knižní vesmír objevila na ni recenzi, která byla více než pozitivní. Zanedlouho si knihu sehnalo spousta další bloggerů a na Goodreads mi začalo skákat ze všech stran od nich také dobré hodnocení, takže bylo rozhodnuto, tu knihu chci taky, takže jsem si ji také pořídila. Teď jen doufám, že se k ní dostanu co nejdříve, ale recenzní výtisky, či e-knihy mají bohužel přednost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Fey Fey | Web | 2. března 2015 v 18:18 | Reagovat

Já zrovna čtu na čtečce Hledání Aljašky a Město nebeského ohně. :)

2 Nessa Nessa | E-mail | 3. března 2015 v 6:13 | Reagovat

[1]: Do Hledání Aljašky bych se taky chtěla co nejdříve pustit. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama