Kindletime #14

8. března 2015 v 0:00 | Nessa |  Kindletime

Autorkou toho projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


Na knihu Babe in Boyland mne zlákala krásná obálka a následně mnoho pozitvních ohlasů od bloggerů, které sleduju. Hodně si mne získaly hlavně recenze od bloggerky Táni a Syki, kde holky nakonec knize daly plný počet. Takže jak jinak, jsem neodolala a hned po knize pátrala dál, a nakonec jsem si ji taky pořídila, tak snad z ni nebudu zklamaná, to by mě opravdu mrzelo.

O této knize jste již mohli již slyšet, zmiňovala jsem ji totiž v jednom Letem obálkovém světě, kam se dostala díky své opravdu krásné obálce. Fialová barva je má nejoblíbenější a právě na této obálce vypadá opravdu skvěle, k tomu mi celkově obálka připomíná jinačí obálku, obálku knihy Cruel Beauty, která je taky opravdu pěkná. Takže hned bylo jasno, tu knihu chci, potřebuju ji, takže jsem si ji pořídila, a moc se těším až se do ni někdy pustím.

A poslední knihou, kterou jsem si nedávno pořídila, je kniha Ignite. Stejně jako u předchozích dvou knih mě kniha Ignite zaujala svou krásnou obálkou, kterou jste již také mohli vidět v Letem obálkovém světě. I přes to, že o knize vlastně nic nevím, anotaci jsem si ještě nepřečetla, ta obálka si mne získala tak moc, že jsem si knihu pořídila, a teď mi nezbývá nic jiného než si knihu přečíst a zjistit zda se mi bude líbit, nebo ne.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama