Kindletime #16

15. března 2015 v 0:00 | Nessa |  Kindletime

Autorkou toho projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


Abych těch knih v tabletu neměla málo, nemohla jsem odolat horké novince z pera autorky Colleen Hoover, Never Never. Přiznám se, jsem trošku pozadu, mnozí bloggeři mají tuto knihu již přečtenou a neskutečně si ji vychvalují, stejně jako každé knihy od Colleen, a právě jsou zapálení do její noviny, která vyšla nedávno, Confess, na kterou si také brousím zuby. Doufám, že si brzo na knihu najdu čas, protože se na ni opravdu moc těším.

O knize Frostfire jsem věděla již dlouho před tím, než jsem narazila na recenzi bloggerky Kate, která byla z knihy nadšená a její recenze mě ještě více přesvědčila v tom, že si knihu musím pořídit, a to co nejdříve. A nyní knihu mám, a mám v brzy v plánu se do ni pustit, tak snad z ní nebudu zklamaná.

A poslední knihou, kterou jsem si nedávno pořídila do tabletu je kniha Hellhole, která má opravdu super obálku, jako dvě předchozí knihy, které jsem vám již zmiňovala. K této knize jsem se dostala díky bloggerce Katherine, která mě svou recenzí na Goodreads naprosto dostala a mě nezbylo nic jiného než se přesvědčit na vlastní oči, zda je ta kniha tak dobrá jak o ni píše. Jenže, jako obvykle, kdo ví kdy se k ní dostanu, snad to bude dřív, a ne později.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 17. března 2015 v 7:28 | Reagovat

Všechny ty knížky vypadají fakt dost dobře o.O Já upřímně řečeno zatím ani o jedné neslyšela, tak jsem ráda, že jsem to teď napravila a určitě si alespoň jednu z nich pořídím, vypadají vážně dobře :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama