Kindletime #19

16. dubna 2015 v 0:00 | Nessa |  Kindletime

Autorkou toho projektu je Teresinha,
Úkolem tohoto projektu je jednou za čas napsat, jaké knihy vám přibyly do čtečky.


Knihu A tak mi unikají jsem si stáhnula na webu nakladatelství CooBoo již před nějakou dobou a úplně jsme na ni zapomněla. Již nedávno jsem si chtěla pořídt první díl trilogie Vesmír, Loď mezi hvězdami, ale stále jsem se ke knize nedostala. Tak jsem aspoň ráda, že mám novelu, která je před prvním dílem, a doufám, že se k ní brzo dostanu.

Od autorky Alice Claytonové jsem četla jíž její jinačí knihu, Nabíječe, která mě neskutečně bavila a hodně se mi líbila a velmi se těším na pokračování. Jenže autorka napsala ještě další knihy, které ji vyšly u nás, a to knihy o Zrzce, jejímž první díl je kniha - Kdopak je tak Zrzka? A doufám, že kniha bude stejně tak dobrá jako autorčina nejlepší kniha Nabíječ.

A poslední knihou, kterou jsem si pořídila, je kniha Temné kouty. Na knihy od autorky Gillian Flynnové mě přivedla Azzie, jelikož je to její nejoblíbenější autorka. Já jsem od této autorky slyšela o všech jejích knihách, ale ani jednu jsem nečetla, takže jsem se rozhodla to napravit a řekla jsem si, že půjdu do knihy Temné kouty. Jekož kniha Zmizelá mě nezaujala, a film se mi také nelíbil a Ostré předměty už jen podle svého názvu, si mě také nezískaly, šla jsem tedy do Temných koutů, tak snad toho nebudu litovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | Web | 16. dubna 2015 v 13:57 | Reagovat

A tak mi unikají jsem četla ještě předtím, než jsem četla sérii Vesmír, takže by neuškodilo, kdybych se k tomu zase vrátila o.O
Zrzku bych si taky chtěla přečíst, no na Temné kouty se nějak necítím :))

2 Sabča Sabča | Web | 17. dubna 2015 v 6:54 | Reagovat

Zrzku mám doma taky a snad ji i letos přečtu, na Temné kouty śe také necítím a o této povídce se přiznám ani neslyšela :-o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama