O Gusovi Notebook-Watersovi a aktuální situaci

15. dubna 2015 v 0:00 | Azzie |  Na slovíčko

Azzie je zpátky! (Budu si představovat radostné výkřiky a mávátka, neberte mi prosím iluze) Ale teď už vážně. Tenhle článek bude silně informační a svým způsobem už teď (coby na samém začátku) působí jako vykecávací... a možná i je. Nejdůležitější ale je, že mám konečně možnost oficiálně (nejen na blogovém facebooku, ačkoliv ho doporučuji sledovat) vysvětlit svoji nepřítomnost.

Je to až směšně prosté... chcípnul (čtěte rozbil) se mi notebook. Původně šlo o systém - chyba v aktualizacích pro Windows 7, která sprostě zavinila nejen moji neaktivitu, přidala další hřebík do imaginární rakve mého vskutku milovaného notebooku a také to, že jsem nestihla dokoukat Kód Enigmy, což je momentálně to nejméně důležité, ale když k tomu došlo a já netušila, že budu na interneto-blogo-počítačovém suchu, tak mě to trápilo (a pěkně naštvalo) v tu chvíli nejvíc. Celkově vzato je ale můj notebook pacient s rakovinou, takže mu můžeme říkat Augustus Notebook-Waters. Z opravy se mi vrátil slušně podobně nefunkční a ještě s diagnózou notebookové rakoviny, která je - samozřejmě - technicky neléčitelná. A tak čekám na notebookového lékaře, aby mi Guse Notebook-Waterse poslal na chemo a jeho konec byl alespoň o něco málo oddálen. Ajťák se ale ještě neozval a tak jsem jednoduše odkázaná na velice provizorní řešení - a navíc mám cosi s rukou, takže pokud mi bolesti do konce nezmizí, peláším na ortopedii kvůli vyšetření, což mi nic rozhodně neusnadňuje. Díky bohu za Nessu a její ochotu, protože bez ní by blog ležel naprosto pustý a prázdný - takže ještě jednou díky, Ness! Teď už zbývá jen otázka toho, jak to s blogem bude v následujících dnech. Lhala bych, kdybych tvrdila, že došlo jen na rakovinu mého notebooku a onemocnění ruky, v době své blogové nepřítomnosti jsem zažila i notnou dávku dramat, ale také skvěle zábavných chvilek - navíc jsem se pustila do práce na sbírce povídek a s Milenne jsme začaly psát na naše poměry lehce netradiční fantasy s předběžným názvem Taxi. S psaním jsme začaly teprve včera, ale jde nám slušně od rukou - a musím se přiznat, že nedokážu nezbožňovat našeho taxikářského hlavního hrdinu :-)
Co se ale týče zmíněné sbírky povídek musím konstatovat, že to bude opravdu netradiční. Veškeré povídky budou totiž psané na základě mých snů - a vzhledem k mému velice kladnému vztahu k hororům půjde o zlé sny, nebo chcete-li - přímo noční můry. První povídka už je tak nějak zhruba sepsaná, má i název - Odraz noci. Až ji celkově rozepíšu (zatím je to opravdu jen hrubý základ) a dopíšu, tak se pustím do druhé - V zajetí - a budu postupovat dál, inspirace ze snů mám vskutku požehnaně. (Pro zajímavost, i povídka Hranice je podle snu).

Samozřejmě jsem i dost četla, také jsem se zúčastnila CooBoo maratonu a tak se chci pokusit na mobilu spáchat taky nějakou tu recenzi. Veškerou moji čtenářskou aktivitu a poněkud otevřenější mini-recenze najdete případně na mém profilu na Goodreads, odkaz je v horním menu :-) Z toho, co jsem ale přečetla bych ráda zmínila dočtení Anny Kareniny, přečtení Dechu od Sarah Crossan, dál jsem dočetla Hledání Aljašky (za kterou ještě jednou moc děkuju CraWerovi! ^^) a aktuálně mám rozečtenou další Greenovku - Příliš mnoho Kateřin, ze které jsem opravdu nadšená. Navíc budeme možná mít nového kocourka! (opět nalezenec). Hrozně se bojí, ale ode mě se nechá i pohladit, navíc už se tu zabydlel a má i jméno - Dhiren (po Renovi z Tygří ságy, ve které jsem aktuálně na začátku třetího dílu a jsem bláznivě zamilovaná do Kišana, mimochodem) ale všechno závisí na něm a toleranci ostatních kocourů, takže se zkrátka uvidí. Moc doufám, že zůstane - už jsem si ho stihla zamilovat :-)

A to je on, malý tygřík Ren!

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama